Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Prokopka

Hotel Prokopka** se nachází nedaleko centra v klidné části Prahy 3 Žižkov a nabízí Vám levné a pohodlné ubytování v příjemné rodinné atmosféře. Centrum Prahy je lehce dosažitelné přímým tramvajovým nebo autobusovým spojením během 10 minut.

Hotel

Pěší vzdálenost

Hotel Prokopka

Prokopova 9 * Praha 3
e-mail: prokopka@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.085606 Délka 14.453559"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Výtah
Parkování
Internet na pokoji
Kuchyně

Centrum Prahy je lehce dosažitelné přímým tramvajovým nebo autobusovým spojením během 10 minut. Přímo na Žižkově je mnoho zajímavých klubů, hospod a restaurací. Budova ve stylu pozdních 30. let Vám nabízí levné a pohodlné ubytování středního standardu ve 36 pokojích a možnost konání konferencí a seminářů spojených s občerstvením či rauty.

Náš hotel je díky svým apartmánovým pokojům s možností využití vlastní kuchyňky vyhledáván především rodinami s dětmi, studentskými skupinami, zahraničními studenty na dlouhodobé ubytování a v neposlední řadě také zahraničními turisty mladšího i staršího věku, kteří dávají přednost atmosféře, výhodnému umístění a přijatelné ceně před luxusem.


Nabízíme ubytování v 15 apartmánech tvořených dvěmi pokoji (dvoulůžk. + trojlůžk. nebo dvoulůžk. + dvoulůžk.), kuchyňkou s lednicí a dalším potřebným vybavením, koupelnou se sprchovým koutem a oddělenou toaletou. Pokud rezervujete pouze jeden pokoj v apartmánu je příslušenství sdíleno s druhým pokojem. Nabízíme také 6 pokojů se samostatným příslušenstvím. Tyto pokoje jsou orientovány do zadní, odvrácené části domu.

Virtuální prohlídka


Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem s přímou volbou, většina pak psacím stolem. V našich prostorných pokojích Vám v případě Vašeho zájmu můžeme za zvýhodněnou cenu připravit i třetí, případně čtvrté místo na spaní (přistýlka). Buffetová snídaně je zahrnuta v ceně ubytování.

Virtuální prohlídka


Nabízíme také prostory pro Váš seminář, školení, prezentaci firmy či raut. Mezi standardní vybavení konferenčních prostor patří flip chart a data projector (další potřebné vybavení Vám po dohodě rádi zajistíme u externích dodavatelů). Nezapomínáme ani na coffee break, připravíme i bohaté občerstvení dle dohody. Kapacita konferenčního sálu je 20-25 osob.Virtuální prohlídka


Virtuální prohlídka
Celý hotel je pokryt Wi-Fi internetovým připojením a dva počítače s internetem jsou také k dispozici v prostoru recepce (zdarma) Dále Vám nabízíme tyto služby: kopírování dokumentů a připojení k Internetu, prodej a zasílání pohledů a dopisů, prodej jízdenek MHD.


Pokoje a Ceny

(za pokoj/noc, v Kč)


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Všechny ceny zahrnují buffetovou snídani a všechny poplatky.


Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu
    

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
prokopka@hprg.cz


TOPlist