Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel U Tří Čápů

Hotel U Tří Čápů je situován v srdci historické Prahy na Malé Straně. Nabízí výjimečné a originální prostředí navržené architektonickým studiem AI DESIGN ve spolupráci s ateliérem Eva Jiricná Architects atelier v Londýně, které vytváří dokonalou harmonii dochovaného renesančního interiéru s nejmodernějším designem.

Hotel

Historické centrum

Hotel U Tří Čápů

Valdstejnske namesti 8 * Praha 1 - Mala Strana
e-mail: 3storks@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.086777 Délka 14.419277
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Minibar
Výtah
Parkování
Televize
Klimatizace
Internet na pokoji
Zvířata

Vítáme Vás v nově otevřeném luxusním 5 hvězdičkovém boutique hotelu U Tří Čápů situovaném v srdci historické Prahy na Malé Straně v Tomášské ulici. Dovolujeme si Vám nabídnout výjimečné a originální prostředí navržené architektonickým studiem AI DESIGN ve spolupráci s ateliérem Eva Jiricná Architects atelier v Londýně, které je citlivě zasazeno do prostor historického domu U Tří čápů a vytváří dokonalou harmonii dochovaného renesančního interiéru s nejmodernějším designem. Při rekonstrukci objektu byl kladen hlavní důraz na použití čistých linií a kombinací přírodních materiálů, kovu, kamene, skla a dřeva.
První zmínky o historii samotného domu, jemuž se také přezdívá Altmannovský dům či Dům U Tří králů, spadají do 14. století, kdy se na tomto místě nacházel první svatotomášský klášterní pivovar založený řádem augustiniánů. Do současnosti se z tohoto období dochoval pouze velký gotický sklep. V první polovině 17. století byl dům renesančně přestavěn a v této době vzniklo i pojmenování domu U Tří čápů a domovní znamení s reliéfem. Současný vzhled fasády domu pochází z klasicistní přestavby z roku 1794 a 1820, kdy spojení se třemi sousedními budovami dalo vzniknout stávající podobě celého domu. Z této doby se zachovala fasáda s domovním znamením s kamennou deskou a domovní portál.
Význam pojmenování domu U Tří čápů má svůj hlubší smysl. Čáp býval nositelem dobrých zpráv a šťastného domova. . Pevně věříme, že návštěva tohoto domu naplní význam latinské moudrosti, která byla původně umístěna pod domovním znamením "Frustra mundus invidet, quando Deus providet"- "Marně svět závidí, když Bůh se stará".

Hotel nabízí ubytování v 10 dvoulůžkových pokojích De Luxe, 8 dvoulůžkových pokojích standard a 2 jednolůžkových pokojích. Nízký počet pokojů zaručuje intimitu a útulnost prostředí malého hotelu, zároveň však splňuje i nároky na kvalitu a servis 5 hvězdičkového standardu světové úrovně.Z oken hotelu je navíc krásný výhled na Pražský hrad a střechy Malé Strany

Všechny pokoje jsou včetně luxusního příslušenství, které je originálně zakomponované do prostoru, moderní koupelny jsou vybavené sprchou či vanou. Hosté mají v pokojích k dispozici individuálně nastavitelnou klimatizaci, minibar, digitální safe a telefon s přímou volbou. Pro zpříjemnění pobytu jsou zde instalovány LCD televizory se satelitním příjmem a DVD přehrávače s širokou nabídkou titulů.

Nejen pro pobyty služebního charakteru je k dispozici internet s vysokorychlostním Wi-Fi připojením s možností zapůjčení osobního počítače i veškerý sekretářský servis. Renesanční a barokní přestavbu celého domu připomínají dochované dřevěné malované stropy. Útulnost interiéru je podtržena originály grafických listů Adolfa Borna. Vybavení hotelových pokojů i veřejných prostor odpovídá evropským bezpečnostním i požárním standardům.V přízemí se nachází restaurace Waldštejnská hospoda s tradicí již od 30. let minulého století, nacházející se v kouzelném prostředí Malé Strany pod majestátním Pražským Hradem... Moderní design interiéru navržený architektonickým studiem Eva Jiřičná Architects v Londýně je citlivě zasazen do prostředí historického domu U Tří čápů a vytváří dokonalou harmonii dochovaného renesančního interiéru s nejmodernějším designem.
Snídaně se zde podává od 7 do 10 hodin odpoledne,skládá se z teplého a studeného bufetu.Na zažádání může být také podávána na pokoji.

Pochutnat si zde můžete nejen na tradiční české kuchyni s pečenou kachnou se zelím a houskovým knedlíkem, ale i na lákavých zvěřinových specialitách či výběru francouzské kulinářské provenience. Kulinářské umění harmonicky doplňují vína světových značek s profesionálním somelierským servisem. Příjemný interiér s neopakovatelnou atmosférou, perfektním servisem a vynikající kuchyní se může stát místem pro setkání s Vašimi přáteli či obchodními partnery, pořádání rozličných společenských akcí a party či svatebních oslav. Pro pořádání těchto akcí je v restauraci k dispozici 80 míst. Hostům je k dispozici také konferenční místnost pro 28 osob.Pro uspořádání menších konferenčních a obchodních jednání nebo prezentací je Vám k dispozici technicky plně vybavená konferenční místnost s kapacitou 28 osob. Dle Vašich požadavků zajistíme jakékoliv doplňkové vybavení či doplňkové služby.
V příjemném prostředí s bohatým výběrem nápojů si můžete vychutnat kávu či sklenku vína. Lobby bar je vám k dispozici od 7-22 hod.

Velice netradičně byl řešen interiér vstupní recepce a lobby baru, ve kterém tvoří hlavní dominantu recepční a barový pult zhotovený z podsvětleného řezaného kamene. Zajímavě byl do celého komplexu začleněn i panoramatický výtah, který je k dispozici hostům pro přístup do jednotlivých pokojů.
Náš profesionální mnohojazyčný tým je připraven vyhovět vašim požadavkům 24 hodin denně. Na recepci také organizujeme prohlídky města, výlety, půjčení auta a taxi služby. Můžeme také zarezervovat lístky na kulturní události, do kina či opery. Když přijedete autem, zaparkujeme ho v blízké střežené garáži a přivezeme zpět kdykoli ho budete potřebovat. Tato služba je placená.Pokoje a Ceny

(za pokoj/noc, v EUR)


Nabízíme 15% slevu po celý rok pro rezervace předplacené dopředu - cena AP (Advance Purchase).
V tomto případě je platba NEVRATNÁ.


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

				
                

Ceny zahrnují snídani, DPH a všechny poplatky.
Sleva pro děti 2-12 let: sleva 50%.
Do 2 let: zdarma.Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hosted

Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
3storks@hprg.cz


TOPlist