Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Biskupský Dům

Hotel Biskupský dům se nachází v centru Městské památkové rezervace Praha - v podhradí na Malé Straně, pouze 60 metrů od Karlova Mostu.

Hotel

Historické centrum

Hotel Biskupský Dům

Drazickeho namesti 6/62 * Praha 1 - Mala Strana
e-mail: bishop@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.087826 Délka 14.406729
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Minibar
Výtah
Parkování
Televize
Internet na pokoji
Zvířata

Hotel Biskupský dům se nachází v centru Městské památkové rezervace Praha - v podhradí na Malé Straně, pouze 60 metrů od Karlova Mostu. Na obrázku výše vidíte budovu hotelu v pozadí s Mosteckou věží, která střeží Karlův most na levé straně řeky. V roce 1999 byla dokončena celková rekonstrukce hotelu.
Podoba domu zvaného dnes Biskupský dům pochází z roku 1843 kdy byla po šesti letech dokončena přestavba budovy z 16. století stojící na místě původního biskupského dvorce.

V dávné době románské na konci 12.století mocný biskup kníže Jindřich Břetislav nechal zbudovat na levém břehu Vltavy rozsáhlý dvorec jako sídlo biskupské. Jeho následovníci biskupové a arcibiskupové jako např. Jan z Dražic (odtud název Dražického náměstí, kde se hotel nachází) dvorec ještě rozšířili a přestavěli. Rozsáhlá obnova, jak píše kronikář Kosmas, byla vynucena požárem již v roce 1249, kdy zapálili sídlo vzbouřenci proti králi Václavovi I. Konečnou pohromou sídla arcibiskupského bylo v roce 1419 jeho vydrancování a vypálení. Tím dvorec zanikl a poskytl zbytky svých zdí pro výstavbu domů pražským měšťanům.


Nabízíme ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích s koupelnou se sprchou nebo vanou, toaletou, TV se satelitním příjmem (včetně CNN), telefonem, minibarem, bezpečnostní schránkou a vysoušečem vlasů. V hotelu je výtah.

Naše pokoje jsou vybaveny dle nejvyšších světových standardů. Pečlivě volené barevné kombinace, kvalitní látky a nábytek vytvářejí elegantní, avšak zároveň útulný dojem.

Pokoj č.404 je podkrovní dvoulůžkový pokoj s privátní terasou nabízející pohled na pitoreskní střechy malostranských domů, blízkou Mosteckou věž a věž kostela Sv.Mikuláše a na Petřín.Biskupská věž

Nabízíme též ubytování ve čtyřech pokojích nacházejících se v původní Biskupské věži.

Bohatá buffetová snídaně je servírovaná ve snídaňové místnosti nebo v zastřešeném atriu.Recepce je připravena pro Vás zajistit resp. zprostředkovat i celou řadu nehotelových turistických služeb a postarat se Vám o příjemný ničím nerušený pobyt.


Nabízíme transfer do hotelu.
Pokoje a Ceny

( za pokoj/noc, v EURO )


Nabízíme 15% slevu po celý rok pro rezervace předplacené dopředu - cena AP (Advance Purchase).
V tomto případě je platba NEVRATNÁ.
Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.


                

Ceny zahrnují snídani, DPH a místní poplatky.
Sleva pro děti 2-12 let: 50% sleva.
Do 2 let: zdarma.Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hosted

Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
bishop@hprg.cz


TOPlist