Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Adalbert

Hotel Adalbert se nachází v unikátním prostředí historického areálu 1 000 let starého Břevnovského kláštera, blízko Pražského hradu a nedaleko historického centra Prahy. Hotel Adalbert již v roce 2006 získal získal certifikát „Ekologicky šetrná služba“.
Dopřejete si ranní procházku liduprázdnou rozlehlou klášterní zahradoun nebo si pochutnejte na vynikající české kuchyni a pivu v staročeské a vyhlášené restauraci Klášterním šenku. Na letiště Václava Havla se dostanete autem za 15 minut.

Hotel

15 minut MHD

Hotel Adalbert

Brevnovsky klaster, Marketska 1 * Praha 6
e-mail: adalbert@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.08427 Délka 14.35668"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Výtah
Parkování
Televize
Klimatizace
Invalidé
Internet v hotelu
Internet na pokoji
Zvířata

Tramvaj č.22 (v noci č.57) jejíž stanice "Břevnovský klášter" se nachází blízko hotelu Vás odveze za 9 minut k Pražskému Hradu anebo za 16 minut na Malostranské náměstí.

Rozsáhlý areál kláštera byl založen v roce 993 a je naplněn klidem krásných zahrad a jedinečnou duchovní atmosférou. Nově zrekonstruovaná barokní budova hotelu Adalbert poskytuje komfortní ubytování pro všechny milovníky romantiky staré Prahy. Nečekaná blízkost centra, vynikající parkovací možnosti a snadné spojení na letiště uspokojí každého nového návštěvníka.

Apartmá se dvěmi ložnicemi č.104/105Naše celková kapacita je 50 lůžek ve 23 jedno a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, včetně jednoho bezbariérového pokoje a dvou apartmánů. Komfortní vybavení pokojů zahrnuje TV se satelitním příjmem, rádio, telefon, trezor, připojení k Internetu. Bohatá snídaně je servírována formou buffetu v naší snídaňové jídelnmě v přízemí.

Dvoulůžkové pokoje


Trojlůžkový pokoj

Nabízíme též konferenční místnost s kapacitou 70 míst a salónek pro 25 návštěvníků. Dále nabízíme možnost pronájmu prostor v přilehlém reprezentačním křídle Břevnovského kláštera. Pro osobní vozy je zajištěno parkování na parkovišti uvnitř areálu kláštera - zdarma. Pro maximální pohodlí našich hostů nabízíme kompletní sekretářské, rezervační a směnárenské služby, samozřejmostí je praní, žehlení a čištění oděvů. V přízemí je umístěn počítač s internetovým připojením který je hostům zdarma k dispozici.


Restaurant Klášterní šenk


A meal in the Klášterní šenk (Monastery Tavern) should really be included, at least once in your stay—you will not be disappointed. Located in the heart of the Brevnov Monastery you have an ideal opportunity to have your meal in a quiet secluded atmosphere. The interior is rustic with an open fire and the menu offers the finest of Bohemian cuisine.
Pokoje a Ceny

(za pokoj/noc, v EUR)

Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Ceny zahrnují snídani formou švédského stolu, DPH a všechny poplatky.


Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
adalbert@hprg.cz


TOPlist