Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Diplomat

Čtyřhvězdičkový Hotel Diplomat leží v klidné rezidenční čtvrti nedaleko historického centra Prahy. 398 pokojů a rozsáhlé konferenční centrum činí z hotelu jedno z nejoblíbenějších míst pro pořádání konferencí ve Zlaté Praze. Apartmá Diplomat nabízí nágherný výhled na střechy pražských domů. Z wellness centra s klubovou atmosférou v 9. poschodí se zdá být Pražský hrad na dosah.

Hotel

15 minut MHD

Hotel Diplomat

Evropska 15 * 160 41 Prague Czech Republic
e-mail: diplomat@hotelsprague.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.099764 Délka 14.389493
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Výtah
Fitko
Sauna
Parkování
Televize
Klimatizace
Internet v hotelu
Internet na pokoji
Káva a čaj

Standard


Útulné Standardní pokoje mají toto vybavení: klimatizace, satelitní TV přijímač s velkou plochou obrazovkou (včetně 3 kanálů HBO bez příplatku), DVD přehrávač, minibar, vysou‘eč vlasů, telefonní přípojka s přímou volbou a záznamníkem, vysokorychlostní připojení k internetu.


Superior


Pokoje Superior mají navíc: trezor, mezinárodní elektrické zásuvky pro napětí 110 a 220 V, dataportovou přípojku, možnost přípravy kávy a čaje.


Suite


Vybavení pokoje kategorie suite: samostatný obývací pokoj a ložnice, prostorná koupelna s bidetem, balkón.
Suite lze také spojit s dal‘ími pokoji. Suite Diplomat nabízí impozantní výhled na Pražský hrad a na střechy pražských domů. Rozlehlý luxusní salónek láká k odpočinku a relaxaci.
Konfereční prostory


Díky vysoké kvalitě služeb a výhodné poloze je hotel Diplomat ideálním místem pro jednání. Pro organizaci akcí v‘eho druhu disponuje hotel týmem profesionálních pracovníků. Prostorné konferenční a výstavní centrum se skládá z 22 zasedacích místností na celkové plo‘e 1.600 m2 a má celkovou kapacitu až 1.050 osob. Výstavní areál zabírá plochu 2.000 m2.
Variabilní konferenční místnosti s prostorným předsálím mají kapacitu až 400 osob. K vytvoření optimálních pracovních podmínek přispívá ‘pičkové vybavení, k němuž patří klimatizace a moderní audiovizuální a multimediální technologie, ‘irokopásmové připojení k internetu, elektronická obrazovková navigace a kabiny pro simultánní tlumočení. Personál restaurace Loreta má pro účastníky konferencí připraveno výtečné občerstvení o přestávkách, oběd sestavený podle zásad správné výživy nebo večeře pro labužníky.
Gastronomie


CD RESTAURANT

CD Restaurace je proslulá českou i světovou kuchyní s nádechem purismu. V autentických pokrmech z regionálních surovin se spojuje originálnost přípravy s klasickou prezentací. Nabídku doplňuje velký výběr rakouských vín a českých piv. V restauraci je místo pro 80 osob, na terasu se vejde dal‘ích 40 hostů.

RESTAURACE LORETA

Restaurace Loreta, jejíž příjemnou atmosféru vytváří přirozené denní světlo, se ideálně hodí pro snídaňový bufet, obědy, večeře a příležitostné akce. Restaurace slouží denně ke snídani pro na‘e hotelové hosty. Maximální kapacita restaurace je 300 osob.

KAVÁRNA KLIMT

Kavárna Klimt je ideální místo, kde si můžete kdykoli během dne pochutnat na kávě a sladkém pečivu nebo sníst chlebíčky a jiné kulinářské drobnosti. Kavárna má 60 míst.

CATERING

Díky 15 letům zku‘eností, ‘pičkové kuchyni a kreativitě vyniká Diplomat Hotel catering jako přední firma v inovativním a vzru‘ujícím cateringovém servisu. Dlouhodobá spolupráce s velvyslanectvími, ministerstvy a podniky je důkazem profesionálního servisu v nejvy‘‘ím standardu. Nᑠcatering připraví bufety a koktejly až pro 150 osob pro akce jako jsou: malé rodinné oslavy, firemní akce, zahradní párty, svatby.Wellness


Hoteloví hosté mohou denně od 07:00 do 22:00 využít služeb plně vybaveného fitcentra za příplatek. Hosté wellness centra Health Club mohou bezplatně použít také hotelové parkovi‘tě. Vedle působivého uvolnění v příjemné atmosféře se náv‘těvníci wellness centra mohou pokochat také impozantní vyhlídkou na Pražský hrad. Mezi služby navíc patří soukromá lázeňská apartmá, exkluzivní prostředí sauny, solná parní lázeň, vířivka, speciální nebo klasické masáže a kosmetické produkty řady PAYOT.
Ke zlep‘ení pohody přispívají doplňkové služby jako například business centrum, půjčovna aut, kadeřnictví a kosmetické studio. Služba concierge organizuje transfery na leti‘tě a okružní jízdy po Praze, obstará vstupenky na kulturní a sportovní akce nebo zajistí hlídání dětí.Pokoje a Ceny

(za pokoj/noc, v EUR)

Tyto ceny platí pouze pro objednávku přes tuto webovou stránku! Neplatí pro objednávky přes jiné portály.


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Všechny ceny jsou v Euro, za pokoj a noc, včetně snídaně formou buffetu, všech služeb, DPH a všech poplatků.

Děti do 12ti let zdarma v pokoji rodičů.
Přistýlka: 35,- EUR
Parkování: 28,- EUR/Den
Polopenze: 25,- EUR
Porterage in/out: 3,- EUR
Můžeme nabídnout velmi výhodné ceny od 30 EUR za osobu pro obchodní setkání, konference nebo školení.


Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu
    

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
diplomat@hotelsprague.cz


TOPlist