Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Design Hotel Neruda

Hotel Neruda se nachází v Nerudově ulici na Královské cestě, přímo pod Pražským hradem v domě, kde kdysi žil český spisovatel Jan Neruda (1834-1891), autor Malostranských povídek.

Hotel

Historické centrum

Design Hotel Neruda

Nerudova 44 * Praha 1 - Stare Mesto
e-mail: neruda@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.088625 Délka 14.397607
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Bar
Výtah
Televize
Klimatizace
Internet na pokoji
Zvířata

Čtyřhvězdičkový hotel respektuje současné trendy moderního hotelnictví a zároveň zcela organicky zapadá do kontextu a prostředí historické Prahy. Vznikl náročnou a citlivou rekonstrukcí historického domu čp.225 postaveném v roce 1348. Vyjadřuje "genia loci" Nerudovy ulice a předev‘ím Malé Strany. Dne‘ní podoba hotelu Design Hotel Neruda byla navržena architektem Bořkem Šípkem. Je vyhledávanou oázou klidu a pohodlí těch, jimž učarovalo kouzlo staré Prahy.
Nabízíme ubytování ve 42 klimatizovaných dvoulůžkových pokojích. Dvacet standardních pokojů je umístěno v hlavní budově a v roce 2008 jsme přidali dal‘ích 22 pokojů Superior ve dvou budovách na levo od hlavní budovy (směrem k cestě na hrad).

Designové pokoje Deluxe


Designové pokoje Superior


Každý z odli‘ných, klimatizovaných pokojů mají moderní dekor a nábytek z tmavého dřeva. V‘echny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC, minibarem, trezorem, telefonem s přímou volbou, ADSL a Wi-Fi připojení na internet, SAT TV a Radio / Hi-Fi / Budík.

Superior pokoje jsou prostorněj‘í, s king-size postelí a otevřenou koupelnou s vanou (koupelna není oddělena od ložnice, nebo jen sklem). Pouze dva Superior pokoje mají koupelnu se sprchou.

Standardní pokoje mají vět‘inou koupelnu se sprchou (kromě dvou pokojů) a jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky

Standardní pokojeMalé Standardní pokoje

Hotelový interiér


Wellness


Soukromé prostředí relaxační zóny se dvěmi saunami a výřivkou je k dispozici po celý den. Cena je 760 Kč nebo € 30 / hod (max.6 osob). Za každou dal‘í hodinu zaplatíte pouze 500 Kč nebo 20 €.

Café restaurant


Café restaurant Carolina nabízí pro hosty různé druhy domácího pečiva, horkou čokoládu, vynikající kávu i vybrané speciality české i mezinárodní kuchyně.

Kromě individuálních požadavků Hotel Neruda je schopen poskytnout na‘im hostům pokojovou službu, směnárnu, překladatelské a tlumočnické služby, transfery po Praze, nebo kdekoliv jinde, pronájem automobilů, letecká, rezervace na železniční a autobusové jízdenky, rezervace vstupenek na kulturní a sportovní akce , rezervace v restauracích, sekretářské služby, hlídání děti a mnoho dal‘ích.


Rooms & Rates

Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Nabízíme 10% slevu pro rezervace předplacené dopředu - cena AP (Advance Purchase). 
V tomto případě je platba NEVRATNÁ.
Ceny zahrnují snídani a všechny poplatky.

Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
neruda@hprg.cz


TOPlist