Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Apartmán Riverside

Apartmán se nachází na nábřeží 350 metrů od mostu Legií, který spojuje Národní divadlo na pravém břehu s Kampou a Malou Stranou na levém břehu. Karlův most je vzdálen 950 metrů - asi 10 minut pěší chůze. Ne velký, ale komfortní a dobře vybavený, tento byt nabízí ideální základnu pro návštěvu všech pražských památek pěšky, od Vyšehradu až po Pražský Hrad. V okolí je mnoho dobrých restaurací, kde můžete strávit příjemný večer po dni naplněném prohlídkou města.

Hotelapartment

Historické centrum

Apartmán Riverside

Malátova 1 / Janáčkovo nábř. 35 * Praha 1 - Malá Strana
e-mail: info@riversideapartment.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.077872 Délka 14.408010"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Minibar
Internet na pokoji
Zvířata
Kuchyně
Káva a čaj

Apartmán se nachází v přízemí cenného novorenesančního domu z konce 19.století, na rohu ulice Malátova a Janáčkova nábřeží. Fasáda byla navržena Janem Zeyerem, bratrem Juliuse Zeyera, a je zdobena pásy ornamentů se symboly zvěrokruhu a figurami nejdůležitějších českých králů.
Nábřeží je oblíbenou promenádou s mnoha zajímavými budovami a je zde též klub Jazz Dock, umístěný na pontonu na řece, pouhých 70 metrů od apartmánu.

Apartmán je tvořen jedním hlavním dvoulůžkovým pokojem s klenutým stropem a manželskou postelí s jednou širokou kvalitní matrací z přírodního latexu, jídelním stolem, kuchyňským koutem a prostornou koupelnou se sprchovým koutem. Vzhledem ke stáří domu jsou zde velice silné přízemní zdi, a díky tomu má byt perfektní stálou teplotu přibližně 23°C i během nejteplejších letních dnů. V zimě je samozřejmě vytápěn plynovým topidlem a otopným držákem ručníků v koupelně.

Kuchyňský kout je plně vybavený s elektrickým sporákem, lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, kávovarem Nespresso, Sodastreamem, kuchyňským dřezem a vším potřebným kuchyňským vybavením.
Je zde vysokorychlostní Wi-Fi/kabelové internetové připojení (40 Mbps).

Káva (Dolce Gusto kapsle) a čaj, stejně jako základní ingredience (sůl, cukr, pepř, olej atd) a koupelnové přípravky (mýdlo, šampon, sprchový gel) jsou v ceně.

Okolí


Tato část Vltavského nábřeží je velmi zajímavá, díky třem ostrovům: Dětský, Střelecký a Slovanský (Žofín).

Střelecký ostrov, který je přístupný z Mostu Legií, je tvořen parkem rozkládajícím se na 2,5 hektarech se starými stromy a nabízí zajímavé pohledy na okolní památky: Národní divadlo, Sovovy mlýny, Kampa, Karlův most, Pražský hrad a Petřín.

Restaurant Střelecký ostrov, který je neznámý většině turistů, je zajímavé místo vybudované v roce 1812 v empírovém stylu. Jeho terasa (částečně zakratá a vytápěná) nabízí úžasný výhled na Národní divadlo, pravý břeh Vltavy a ostrov Žofín.


Ceny ubytování

(za celý apartmán/noc v EUR)


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Cena je za 1-2 osoby a noc, včetně povlečení, ručníků, internetového připojení a spotřeby energií.
Transfer z letiątě/nádraľí/autobusu stojí 25 €, zpáteční 45 €. Pokud si neobjednáváte transfer je nutno specifikovat přesný čas příjezdu.
Dětská postýlka pro dítě do 3let je k dispozici zdarma.


Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu
    

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
info@riversideapartment.cz


TOPlist