Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Caesar Palace

HOTEL CAESAR PALACE **** se nachází v kompletně zrekonstruované secesní budově, přímo v historickém centru Prahy. Hotel prošel náročnou rekonstrukcí. Pár kroků odtud můžete obdivovat Národní divadlo, Karlův most nebo Václavské náměstí.

Hotel

Historické centrum

Hotel Caesar Palace

Myslikova 15 * Praha 1
e-mail: caesar@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.077737 Délka 14.416981
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Minibar
Výtah
Parkování
Televize
Klimatizace
Invalidé
Internet v hotelu
Internet na pokojiHotel prošel náročnou rekonstrukcí v roce 2005 v italském vlastnictví. Pár kroků odtud můžete obdivovat Národní divadlo, Karlův most, Václavské náměstí nebo poznat atmosféru klasické historické pivnice “U Fleků”. Pražský hotel Caesar Palace Vám nabízí své služby v příjemném a elegantním prostředí.

Nabízíme komfortní ubytování v 82 pokojích, 16 z nich je zařízeno stylovým starožitným nábytkem a 66 standardních pokojů je v moderním italském stylu. Všechny pokoje jsou vybavené klimatizací, satelitní televizí, minibarem, telefonem s přímou volbou, bezpečnostní schránkou, přípojkou na internet a vysoušeči vlasů. Mezi naše priority patří samozřejmě také bezpečnost hostů, proto je hotel vybaven požárním alarmem a kouřovými čidly.

Our professional staff is ready to look after all your needs 24 hours a day. At the reception desk with a currency exchange office, we organise city sightseeing tours, trips to the surroundings, car rent and taxi services. We can book your tickets for cultural events, the theatre or the opera.You can park your car in our guarded underground garage (payable) and spend your leisure time in our lobby bar where a wide range of drinks is served, or get fit in the small gym (free) and enjoy the sauna (payable). A laundry and ironing service also available. You can enjoy a rich buffet breakfast in our breakfast room (open terrace in summer) or use our in-room breakfast service (on request).
Pokoje a Ceny

( za pokoj/noc, v EUR )Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Ceny zahrnují buffetovou snídani, DPH a všechny poplatky.
ale nezahrnují městský poplatek 0.60,- EUR osoba/noc.
Domácí zvířata nejsou povolena.


Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hosted

Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
caesar@hprg.cz


TOPlist