Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Modra Stodola

designový, moderně řešený hotel příměstského typu nabízející veškerý komfort čtyřhvězdičkového hotelu. Hotel Relax Park - MODRÁ STODOLA je součástí komplexu zaměřeného na relaxaci, zábavu, gastronomii a volnočasové aktivity. Hotel je situován v okrajové části Prahy 6 - v Horoměřicích, 5 km od letiště Praha a 10 minut autem od Pražského hradu.

Hotel

Praha

Hotel Modra Stodola

Spojovaci 918 * Praha-zapad-Horomerice
e-mail: mod.stodola@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.13310 Délka 14.33483
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Televize
Internet na pokoji
Káva a čaj

Dokonalým skloubením romantického prostředí bývalé zemědělské usedlosti s nejnovější technologií vznikl rozsáhlý objekt zahrnující služby čtyřhvězdičkového hotelu s konferenčním sálem, prostory pro sport, zábavu a wellness centrum včetně beauty služeb.

Nabízíme komfortní ubytování v 25 pokojích a 2 apartmánech. V každém nekuřáckém pokoji je spojena elegance s komfortem, každý je ve svém pojetí zcela originální - vybavený designovým značkovým italským nábytkem, LCD televizorem, minibarem, pokojovým tresorem, telefonem s přímou provolbou.

Host má možnost připojení na vysokorychlostní internet v každém pokoji nebo WIFI připojení. Všechny pokoje mají vlastní vyhřívanou koupelnu, která je vybavena toaletou a vanou nebo sprchovým koutem a bidetem. Vysoký standard použité značkové sanity zaručuje kvalitní užitné vlastnosti, samozřejmostí je kosmetické vybavení včetně vysoušečů na vlasy, froté program.

Pro účely obchodních jednání, školení a meetingů hotel disponuje konferenčním sálem pro cca 120 osob vybaveným moderní konferenční technikou a jednacím salonkem pro 20 - 25 osob. Vybavení interiéru je vhodné pro konání firemních společenských akcí jako jsou firemni team buildingy, či možnosti využití na veškeré formy školení či jiné výukové programy.Restaurace steak house MODRÁ STODOLA - příjemný prostor ve dvou patrech bývalé kamenné stodoly. Jídla jsou připravována na dřevěném uhlí. Království moderní gastronomie ve které je kladen hlavní důraz na kvalitní suroviny zpracované tradičním způsobem na dřevěném uhlí. Zaměření restaurace je na speciality brazilské kuchyně, steaky z jihoamerického hovězího masa, ryby, saláty a jiné.

Sport bar BOWLING - je určen pro hráče bowlingu, kteří se potřebují občerstvit během hry a přitom “neustále kontrolovat hru’ svých spoluhráčů. Pro ně jsou připravena “jídla pro menší hlad’ a denní menu.

Celý areál je uzavřený a jeho součástí je kamerovým systémem hlídané parkoviště pro cca 60 osobních aut a autobus. Pro cestující do zahraničí z letiště Praha - Ruzyně nabízíme program ubytování u letiště.


Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v korunách. Převodník měn


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Ceny zahrnují snídani a všechny poplatky.


Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
mod.stodola@hprg.cz


TOPlist