Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Apartment Karolina 21

Vynikající poloha přímo v historickém centru Prahy v ulici Karoliny Světlé, pouze 320 metrů od Karlova mostu a 650 metrů od Staroměstského náměstí.Naproti přes ulici se nachází románská rotunda Svatého Kříže z 11.století. Oba apartmány jsou v historickém domě z 15.století, vedle sebe v prvním patře.

Apartmán

Historické centrum

Apartment Karolina 21

Karoliny Svetle 21 * Praha 1 - Stare Mesto
e-mail: karolina@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.083019 Délka 14.414333
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Televize
Internet na pokoji
Kuchyně
Káva a čaj

Oba apartmány jsou v historickém domě z 15.století, vedle sebe v prvním patře (bez výtahu). Přesto že se jedná o úplné centrum Prahy, ulice je poměrně klidná, přesto je tu několik malých barů a restaurací se zvláštní atmosférou, vhodných pro Vaši snídani, večeři nebo odpolední drink. Přímo v domě se nachází prestižní restaurace Století, vlastněná hrabětem Antonínem Kinským ( recenze ). Potraviny jsou v sousedním domě.
Apartmán č.1


Apartmán je tvořen velkým obývacím pokojem/ložnicí, kuchyňkou, koupelnou s vanou a toaletou. Celková plocha je 43 m2. Hlavní pokoj je vybaven manželským lůžkem king size a dalším dvoulůžkem na dřevěném patře. LCD TV SAT a CD přehrávač, jídelní stůl se čtyřmi pohodlnými židlemi, parkety, pěkné výhledy z oken (v zimě je možno vidět Pražský Hrad). Internetové připojení na požádání.

Kuchyňka je vybavena plynovým sporákem s elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí, varnou konvicí, kuchyňským dřezem a dalším kuchyňským vybavením.

Koupelna je vybavena vanou a odddělenou toaletou. Vchod do bytu je z pavlače - typické pro historické domy na Starém městě.Apartmán č.2


Tento byt přímo sousedí s apartmánem č.1 na stejném podlaží. Je tvořen velkým obývacím pokojem/ložnicí, další malou ložnicí, kuchyní, koupelnou s vanou a oddělenou toaletou. Celková plocha je 55 m2. Hlavní pokoj je vybaven manželským dvoulůžkem a další dvoulůžko je k dispozici na dřevěném patře. TV SAT, parkety, pěkné výhledy z oken (v zimě je možno vidět Pražský Hrad).

Ve druhé ložnici jsou dvě oddělená lůžka.

Kuchyň je vybavena jídelním stolem se čtyřmi židlemi, mikrovlnnou troubou, lednicí, varnou konvicí, kuchyňským dřezem a dalším kuchyňským vybavením.


Pokoje a Ceny

(za celý byt /noc, v EUR)


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Apartmán č.1 je maximálně pro 3 osoby.
Apartmán č.2 je maximálně pro 4 dospělé a 2 děti.

Ceny zahrnují ručníky, povlečení a spotřebu elektřiny a plynu, nezahrnují však snídani.


Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
karolina@hprg.cz


TOPlist