Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel General

Hotel General, exkluzivní pětihvězdičkový hotel se nachází v tichém středu města mezi Vltavou a obchodní zónou Anděl. Toto ideální umístění umožňuje hostům snadný přístup ke všem hlavním turistickým atrakcím a obchodním příležitostem krátkou pěší procházkou nebo několikaminutovou jízdou snadno dostupnou městskou hromadnou dopravou.

Hotel

Pěší vzdálenost

Hotel General

Svornosti 1143/10 * 150 00 Praha Smíchov
e-mail: general@hotelsprague.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.070374 Délka 14.409141
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Sauna
Parkování
Televize
Invalidé
Internet v hotelu
Internet na pokoji

Hotel General byl založen v roce 2007 po rozsáhlých rekonstrukcích historické budovy, která na tomto místě stála již od roku 1890. Dnes pro pohodlí našich hostů nabízí hotel 20 unikátně zařízených pokojů (3 standardní jednolůžkové pokoje, 11 luxusních dvoulůžkových/manželských pokojů, 3 Junior apartmá a 3 apartmá General, která jsou tvořena vždy dvěma místnostmi). Výzdoba i interiér hotelu, každého jednotlivého pokoje byly inspirovány životem a činy slavných generálů a vojenských vůdců z historie celého světa. Každý pokoj je jedinečný a je vybaven vším, co hotelový host potřebuje pro své pohodlí: samostatně ovládanou klimatizací, LCD televizí s bohatým výběrem programů, telefonem, bezplatným připojením na internet, mini-barem, sejfem, žehličkou a dále čajovarem a kávovarem jako pozorností podniku.

Jednolůžkový pokoj


Tento útulný a elegantní pokoj je určen pro jednoho hosta. Skládá se z malé předsíňky, ložnice s jedním lůžkem a krásně zařízené koupelny. V koupelně si můžete užít vodní masáže pod pevnou sprchou. Okna těchto pokojů směřují do tichého dvorního traktu.

Luxusní dvoulůžkový pokoj


Tyto elegantní a tradiční hotelové pokoje jsou určeny pro dvě osoby. Luxusní dvoulůžkový pokoj je tvořen předsíní, elegantní ložnicí a koupelnou. Koupelna je vybavena buď pohodlnou vanou, nebo vodní masáží s dešťovým efektem a sprchou s 8 tryskami. Všechny pokoje jsou klimatizované s individuálním dálkovým ovládáním klimatizace. Okna směřují buď do ulice, nebo do vnitřního dvorního traktu. Přistýlka a dětská postýlka jsou k dispozici na požádání. Je možno si vybrat mezi kuřáckým a nekuřáckým pokojem.

Apartmá Junior


Tato elegantní apartmá se skládají z prostorné ložnice, malé předsíňky a luxusní koupelny. Jedinečný tvar ložnice je doplněn buď francouzským oknem, nebo sklápěcími okny. Okna Junior apartmánů umožňují výhled na dění v ulici. Jeden z těchto apartmánů je určen pro tělesné postižené osoby. Apartmány Junior jsou zvlášť vhodné pro hosty, kteří si přejí přidat do pokoje dětskou postýlku nebo přistýlku. Rovněž je možno si vybrat mezi kuřáckým a nekuřáckým pokojem.

Hosty se speciálními potřebami zveme do jednoho z Junior apartmá (na fotografii) , které je speciálně navrženo pro potřeby tělesně postižených osob. Speciálně upravený výtah umožňuje přístup do hotelové restaurace z dvorního traktu.

Apartmá General


Hotel má také tři velká a velkoryse pojatá apartmá o dvou místnostech, kterým se říká apartmá General. Jsou pojmenována podle Napoleona, Césara a Albrechta von Wallensteina. Zde se hostům nabízí nejluxusnější pokoje, jaké má hotel k dispozici. Tato tři velká apartmá jsou tvořena vchodem, jednou prostornou ložnicí, stylovým obývacím pokojem a dvěma koupelnami. V hlavní koupelně je vana a v druhé koupelně masážní sprcha. Dalším vybavením pokojů jsou dvě LCD televize, DVD přehrávače a počítač s přístupem k vysokorychlostnímu internetu.

Gurmánská restaurace Viva Victoria


Hotel General je připraven uspokojit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Kromě pohodlného ubytování v tématicky zaměřených pokojích zve hotel své hosty do gurmánské restaurace, aby byl jejich pobyt ještě nezapomenutelnější. Hotelová restaurace Viva Victoria nabízí snídani v podobě švédského stolu a bohatý výběr jídel formou á la carte v době oběda a večeře.

Vinárna a koktejlový bar


Naše útulná a stylová hotelová vinárna je dokonalým místem odpočinku po rušném dni. Vinný a koktejlový bar nabízí nejen příjemnou a uvolňující atmosféru, ale také bohatý výběr nealkoholických a alkoholických nápojů včetně koktejlů (místního i mezinárodního původu), barmanskou show, a možnost namíchat si vlastní koktejl. Výjimečný zážitek z vašeho pobytu v hotelu určitě udělá pivo Plzeň a výběr nejjemnějších vín.

Konferenční místnost


Konferenční místnost pro 12 lidí s kulatým stolem nabízí možnosti schůzek při různých příležitostech. Naše konferenční místnost je vybavena velkou televizní LCD obrazovkou, telefonní přípojkou a přístupem na vysokorychlostní internet přes Wi-Fi. Přestávky na kávu lze zařídit v hotelové vinárně nebo v samotné konferenční místnosti.

Sauna


Hotelová sauna je hostům k dispozici 24 hodin denně. Vstupní poplatek je 17 eur na hodinu. Doporučujeme zarezervovat si saunu předem.

Služžby


Pro hosty přijíždějící vlastními automobily nabízí hotel speciální parkovací možnosti. Jednou z možností je parkování v soukromé hotelové garáži s hydraulicky ovládaným vjezdem. Doporučujeme rezervaci předem. Cena je pouhých 20 euro za noc. Dále je možno auto zaparkovat před hotelem. Zde činí cena pouze 15 euro za noc.

Bezplatný přístup na vysokorychlostní internet přes Wi-Fi je k dispozici ve společných prostorách hotelu i v jednotlivých pokojích. Na požádání hostům umožňujeme bezplatné zapůjčení notebooku. Apartmá General nabízejí nejen bezplatný přístup na internet, ale i počítač přímo na pokoji.


Pokoje a Ceny

(za pokoj/noc, v EUR)


Nabízíme slevu pro rezervace předplacené dopředu.
V tomto případě je platba NEVRATNÁ.
Nabízíme též slevu pro rezervace na 3 nebo více nocí.
( Tuto nabídku NENÍ MO®NO kombinovat se slevami na předplatbu AP. )


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
general@hotelsprague.cz


TOPlist