Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Duo

Hotel Duo v Praze je nově zrekonstruovaný 4* komplex, který nabízí svým hostům širokou škálu kvalitních služeb – ubytování, stravování, konferenční prostory a služby hotelového sportcentra.
Hotel se nachází přímo u stanice metra Střížkov - trasa C. Cesta do centra (Václavské náměstí) trvá 14 minut jízdy. Pro ty, kteří cestují vozem, je k dispozici hlídané parkoviště.

Hotel

Blízko metra

Hotel Duo

Teplicka 17 * Praha 9
e-mail: duo@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.125679 Délka 14.48579
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Výtah
Fitko
Sauna
Parkování
Televize
Klimatizace
Invalidé
Internet na pokoji
Zvířata
Káva a čaj

Celkem hotel nabízí 642 klimatizovaných pokojů v různých kategoriích s připojením k WI-FI. Nabízíme též pokoje pro zdravotně postižené.

Pokoje Superior


Junior Suites


ApartmáVšechny pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, zařízením na vaření kávy/čaje, mini barem, televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou a vysoušečem vlasů. V koupelnách najdete buď vanu se sprchou anebo sprchový kout. Pro Vaši bezpečnost jsou všechny pokoje vybaveny detektory kouře, které testujeme dvakrát ročně, a ohnivzdornými dveřmi, dále kukátkem ve dveřích s bezpečnostním řetězem.Naše restaurace nabízejí jídla perfektní kuchyně servírovaná na vysoké úrovni. Á la carte restaurace "Gourmet" nabízí široký výběr mezinárodních a nejlepších českých jídel, skvělá vína, nevtíravou hudbu a vynikající servis.
Folklorní restaurace "Formanka" se specializuje na tradiční českou kuchyni. Lobby Bar a Zimní zahrada jsou perfektními místy pro koktejly, aperitivy a večerní posezení. Pro spojení se světem je Vám k dispozici Internet Café. Pokojová služba je též k dispozici pro naše hosty.


Hotel Duo je ideálním místem pro organizování kongresů, konferencí a různých společenských událostí. Kongresový sál DUO až pro 450 osob je ideálním místem pro pořádání kongresových a incentivních akcí. Kongresové centrum hotelu zahrnuje také 4 menší jednací salonky s kapacitou od 10 do 50 osob. Všechny sály jsou vybaveny nejmodernější konferenční a komunikační technikou. K dispozici je Vám bez poplatku audio-visuální technika (zpětný projektor, televize, video přehrávač, mikrofony), flip-chart a řečnický pult.


Další služby: Parkoviště, nosič zavazadel, rezervace vstupenek, taxi, minibusy, výlety a exkurze, směnárna, prádelna, prodej suvenýrů.


Pokoje a Ceny

(za pokoj/noc, v Kč)

Tyto ceny platí pouze pro rezervace přes tuto webovou stránku! Neplatí pro objednávku přímo v hotelu.


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Ceny zahrnují snídani snídani, DPH a všechny poplatky.


Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
duo@hprg.cz


TOPlist