Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Carol

Hotel Carol působí jako oáza, kde můžete příjemnou cestou dobít energii po náročném programu. Hotel Carol se nachází v klidné části Prahy mimo rušné centrum města v blízkosti stanice metra Českomoravská.

Hotel

Blízko metra

Hotel Carol

Kurta Konrada 12 / 547 * Praha 9 - Vysocany
e-mail: carol@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.10528 Délka 14.488059
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Minibar
Výtah
Parkování
Televize
Invalidé
Internet na pokoji

Hotel Carol se nachází v klidné části Prahy mimo rušné centrum města v blízkosti stanice metra Českomoravská. Již za 10 minut Vás metro pohodlně dopraví přímo do centra města. K přepravě do centra lze využít i tramvajové linky, jejichž stanice se nacházejí cca. 80 m od hotelu. Hotel, vybavený dostačujícím počtem parkovacích míst, je snadno dostupný pro automobily i autobusy. Řidiči uvítají propojení ulice Sokolovská přímo do centra města.

Nabízíme celkem 58 pohodlných jedno-, dvou- nebo trojlůžkových pokojů a 3 rodinná apartmá (dva pokoje se společnou koupelnou) ve dvou propojených budovách. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, toaletou, telefonem, televizorem se satelitním příjmem (výběr z 30ti kanálů) a bezpečnostní schránkou. Ze 49 standardních pokojů je 36 ve starší budově a 13 v nové budově.

Nabízíme taktéž 9 velmi prostorných Deluxe pokojů které jsou navíc vybaveny minibarem a 4 romantické podkrovní pokoje se slunečními střešními terasami.
Restaurace

ráno Vás jistě osloví široká nabídka snídaňového stolu. Oběd i večeři můžete vybírat z pestré palety české i mezinárodní kuchyně.Bar

útulný bar je otevřen celodenně. Je zde servírována výtečná káva i capuccino. Nabízíme rozsáhlý výběr ovocných džusů. V nabídce najdete samozřejmě i česká piva a ostatní alkoholické nápoje.

Terasa

od jara do podzimu mohou hosté ke svému odpočinku využívat i hotelovou terasu, která se nachází na klidném hotelovém dvoře.Parkování: chráněné parkovište se nachází přímo ve dvorním traktu hotelu. Cena parkování je 250,-Kc/den.
Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn


Nabízíme slevu pro rezervace předplacené dopředu.
V tomto případě je platba NEVRATNÁ.


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.


                

Ceny včetně snídaně, DPH a místního poplatku.Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hosted

Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
carol@hprg.cz


TOPlist