Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Domus Balthasar

Design boutique hotel Domus Balthasar je umístěná v centru histrické části Prahy na "Královské cestě", pouze pár kroků (80 metrů) od Karlův most Mostecké věže - počátku Karlova mostu. Takřka všechna turisticky významná místa jsou snadno dostupná pěšky nebo tramvají - stanice Malostranské náměstí je vzdálena 150 metrů od hotelu.

Hotel

Historické centrum

Hotel Domus Balthasar

Mostecka 5 * Praha 1 - Mala Strana
e-mail: balthasar@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.087279 Délka 14.406035
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Bar
Minibar
Parkování
Televize
Klimatizace
Internet na pokoji
Zvířata
Káva a čaj

Takřka všechna turisticky významná místa jsou snadno dostupná pěšky nebo tramvají - stanice Malostranské náměstí je vzdálena 150 metrů od hotelu. Historie domu sahá až do 14.století, avšak zařízení je moderní. Snažíme se udělat vše pro to aby historie byla respektována, ale zároveň aby byly uspokojeny všechny dnešní požadavky našich hostů. Náš hotel je vybaven dřevěným atypickým nábytkem s čistými liniemi v tmavých odstínech které jsou vhodně kombinovány se světlými odstíny koberců, závěsů a dalších dekorací.

Všechny naše pokoje, s vyjímkou dvou podkrovních, mají velké šatní skříně a prostorné koupelny s množstvím místa na uložení věcí. Další vybavení zahrnuje multifunkční psací stůl, elektronický sejf, minibar a rozhlasový přijímač. Standardní podkrovní pokoje jsou vybaveny klimatizací, ve všech ostatních pokojích je ventilátor. Luxusní koupelny jsou vybaveny vanou i sprchovým koutem, podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, župany a WC.Počítáme s tím že naši hosté stráví určitý čas ve svých pokojích a - společně se čtyřmi až sedmi velkými okny - budou schopni vychutnat domácí kino, DVD přehrávač a satelitní kanály. Dva pokoje mají kuchyň, ostatní alespoň vše potřebné pro přípravu čaje a kávy a minibar.

Pro zajištění většího komfortu našich hostů během delšího pobytu má každý pokoj dva paralelně propojené telefony, z nichž jeden má digitální záznamník a druhý telefon se nachází u postele na nočním stolku. Host dostane své telefonní číslo které umožňuje mu volat aniž by hovor musel jít přes recepci. Hotel nabízí vysokorychlostní internetové připojení ADSL - všechny pokoje umožňují přístup na hotelovou síť a Internet, buď u stolu anebo přímo z postele, pokud si host zde bude přát pracovat. Bezplatný internet je též k dispozici na počítači v lobby.
Věříme že málo našich hostů odolá vůni čerstvého chleba ze snídaňového baru v přízemí, kde jsou po ránu servírovány snídaně. Večer otevíráme vinný bar, který nabízí česká a moravská vína, ale také vína z celého světa.
Pokoje a Ceny

(za pokoj/noc, v EUR, možno samozřejmě platit v Kč dle aktuálního kurzu)


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Nabízíme slevu po celý rok pro rezervace předplacené dopředu 2 dny nebo déle.
V tomto případě je platba NEVRATNÁ.
Podkrovní dvoulůžkový č.7 & 8 (s vanou a klimatizací)
Dvoulůžkový De Luxe č.1, 3 & 5 (s vanou a sprchovým koutem)
Royal dvoulůžkový č.6 (s vanou a sprchovým koutem)
Apartmá s kuchyňkou č.2 & 4 (s vanou a sprchovým koutem)
 
Ceny zahrnují všechny poplatky avšak nezahrnují snídani.
Snídaně: 8 EUR na osobu.

Děti do 3 let v dětské postýlce zdarma.Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hosted

(Neplatí pokud je datum příjezdu za méně než 30 dní.)Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
balthasar@hprg.cz


TOPlist