Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Adria

Hotel Adria je klasický nedávno rekonstruovaný ****hotel spojující v sobě šarm staré Prahy s komfortem moderně vybavených pokojů. Historie objektu sahá až do 14.století, kdy celý pozemek příslušel Karmelitskému klášteru Panny Marie Sněžné.

Hotel

Historické centrum

Hotel Adria

Vaclavske namesti 26 * Praha 1
e-mail: adria@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.082678 Délka 14.425172
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Výtah
Parkování
Televize
Klimatizace
Invalidé
Internet v hotelu
Internet na pokoji

Ideální poloha na hlavním pražském bulváru - Václavském náměstí a tradiční pohostinnost z něj učinily jeden z nejvyhledávanějších pražských hotelových domů. Nachází se v samotném centru Prahy, v těsné blízkosti všech pražských pamětihodností, kulturních i obchodních středisek, sídel firem a leteckých společností ale zároveň v těsné blízkosti klidné zóny Františkánské zahrady. Výborné spojení na městskou hromadnou dopravu - vchod do stanice metra "Můstek" (trasa A a B) se nalézá přímo ve vedlejší budově - Palác Alfa.

Nabízíme 88 pokojů, včetně studií, apartmá, nekuřáckých pokojů a pokoje pro tělesně postižené. Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou či sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů. Ve všech pokojích je klimatizace, minibary, barevné televizory se satelitním příjmem, vnitřním informačním okruhem a službou placené televize, rádio a telefon s přímou volbou.

Většina pokojů má možnost rychlého připojení na Internet pro Váš laptop. Pouze připojíte Váš laptop a spustíte browser a jste připojeni!je víceúčelový sál. V době od 7:00 do 10:00 poskytuje bohaté buffetové snídaně hotelovým hostům. Od 11:00 je k dispozici jako banketový a konferenční sál.


v přízemí hotelu nabízí široký výběr kávy a ostatních teplých nápojů, stejně tak jako alkoholických, nealkoholických a míchaných nápojů a vhodných pokrmů. V letních měsících je k dispozici několik stolů na venkovní předzahrádce, kde můžete posedět a vychutnat atmosféru Václavského náměstí. Lobby bar je otevřen denně od 10 do 01 hodiny.

dochovaný z roku 1912 najdete v podzemních prostorách našeho hotelu. Jedinečnost tohoto interiéru ve stylu krápníkové jeskyně je podtržena secesní výzdobou plastik a soch z antické mytologie.
Za doprovodu podmanivé hudby našich klavíristů můžete vybírat z bohaté nabídky světové a české kuchyně a vynikajících moravských i zahraničních vín.
A všude kolem Vás se bude odehrávat dávný antický příběh: pro nešťastnou Eurydiké uštknutou hadem, kterou právě převáží převozník Cháron přes řeku Styx do podsvětní říše, truchlí její manžel - bájný pěvec Orfeus. Všemu přihlíží vládce podsvětí Pluton a věštkyně Pythia, která dobře ví, že Orfeus svým zpěvem Eurydiké nezachrání. Vchody do restaurantu a Vaši spokojenost střeží trojhlavý pes Kerberos a drak Ládón. Hlídají, abyste u nás našli to nejlepší z gastronomického umění.
Restaurant má 32 - 45 míst, je plně klimatizován. Je otevřen denně od 12 do 24 hodin.

V restaurantu Triton se již od počátku jeho vzniku setkávaly významné osobnosti českého politického a kulturního života - např. Voskovec a Werich, Vlasta Burian , Jan Masaryk, Emil Artur Longen, Jaroslav Marvan, Jindřich Plachta, E.E.Kisch, Saša Rašilov, Hugo Haas a další.
Nabízíme úplný sortiment sekretářských služeb včetně rezervací vstupenek. K dispozici je room service, čištění a praní prádla, bezpečnostní schránky v recepci, směnárna, hotelové taxi a v neposlední řadě hlídané garáže u hotelu. Hostům je k dispozici 24 hodin denně internetová místnost.


V blízkosti hotelu jsou pro hosty zajištěny služby kadeřníka, sauny, body building, masáže apod. Akceptujeme tyto kreditní karty: American Express, Visa, Eurocard, Mastercard, EDC Maestro, Dinners Club, JCB a Česká spořitelna.


Pokoje a Ceny

( za pokoj /noc, v EURO )


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Nabízíme 15% slevu po pro rezervace předplacené 6 dní nebo déle dopředu.
V tomto případě je platba NEVRATNÁ.
Ceny zahrnují buffetovou snídani, DPH a všechny poplatky.
Dětská postýlka pro dítě do 3 let zdarma.
Parking ... 500 Kč /den. Polopenze (4 chody) ... 22 € /osoba.
Domácí zvířata nejsou povolena.

Pro rezervace během Nového Roku je Silvestrovské menu povinné.
Silvestrovské menu: Café Neptun ... 140 € /osoba, Restaurant Triton ... 180 € /osoba.


Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hosted

(Neplatí pokud je datum příjezdu za méně než 3 dní.)Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
adria@hprg.cz


TOPlist