Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Domeček v Podhoří

Ubytování ve 250 let starém viničním domku, uprostřed přírody. Objekt se nachází v jedné z pražských rezidenčních čtvrtí, na dohled od centra ale vlastně na okraji Prahy, v chráněné krajinné oblasti Drahaň-Troja, z jedné strany obklopena lesem, z druhé řekou.

Hotelpension

Praha

Domeček v Podhoří

V Podhori 18 * Praha 7 - Troja
e-mail: podhori@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.125557 Délka 14.403462
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Parkování
Televize
Kuchyně
Káva a čaj

V bezprostřední blízkosti se nachází zoologická zahrada - jedna z nejhezčích na světě, zejména svou originální lokalizací, přes kterou musíte vlastně projet, abyste se do domečku dostali. Kousek od ní je i botanická zahrada, Trojský zámek - půvabná renezančně barokní stavba se stálou expozicí českého malířství 19. století - vše ve vzdálenosti pěšky 15-20 minut.
Autobusem č.112 na stanici metra a nádraží Praha-Holešovice 10 minut jízdy, celkově hromadnou dopravou cca 30 minut do centra nebo 20 minut autem.


Domeček se nachází na větší zahradě která je společná s vilou majitele. V podkroví je k disposici se zabudovaným dvoulůžkem (možné další dvoulůžko) a koupelna s vanou, teplá i studená voda.


V prvním patře je obývací pokoj s možností přistýlky, kuchyňka - lednice, elektrický dvouvařič, rychlovarná konvice, běžné nádobí, toustovač... Dále předsíň, sklípek. Výhled do zeleně, část zahrady je oddělená pro Vaše nerušené zahradní posezení.


Výlety do okolí:

Pěšky:
ZOO, Botanická zahrada, Trojský zámek - půvabná renezančně barokní stavba se stálou expozicí českého malířství 19. století, Stromovka (vše 15-20 minut pěšky).

Na kole:
Možnost zapůjčení jízdních kol pro 2 dospělé a 1 dítě (zahrnuto v ceně), řada ideálních cyklotras pro nenáročné i pro zkušenější cyklisty: přes Stromovku dojedete za 1/2 hodiny přes Letenské sady k Pražskému hradu, další možnosti: přímo od domu polní cestou mezi řekou a skalním útesem dojedete za 20 minut k přívozu přes řeku, na druhé straně Roztoky u Prahy - renesanční zámek s exposicí pravěké archeologie, Levý hradec - vykopávky z doby nejstarší historie Českého království. O 15 km dále po proudu řeky dojedeme do Veltrus - barokní zámek uprostřed krásného parku s empírovými a romantickými stavbami, hodnotné rokokové interiéry, sbírky porcelánu a asijského umění. O dalších 5 km dále renezanční zámek Nelahozeves s Lobkowitzskou obrazárnou - jedna z největších sbírek španělských portrétů 16. a 17. století mimo Španělsko.

Další:
Možnost přípravy snídaní, vyprání prádla. Pět minut chůze tenisové kurty 100 Kč/ hod. V parku Stromovka půjčovny kolečkových bruslí, možnost jízdy na koni s instruktorem. Chráněné parkování v zahradě.Ceny

( za celý objekt /noc, v Kč )


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Cena nezahrnuje snídani, snídaně .... 100,-Kč /osoba

Maximální kapacita 4 lůžka + možnost 1 přistýlky 


Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu
    

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
podhori@hprg.cz


TOPlist