Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Hoffmeister

Tato architektonicky pozoruhodná stavba poskytuje nejvyšší mezinárodní standard pohodlí a vybavenosti, aniž by setřela půvab historické a romantické Malé Strany. Hotel se nachází na úpatí Starých zámeckých schodů, asi tři sta metrů od Pražského hradu - Hradčan, na dosah od všech důležitých kulturních pamětihodností, ale i obchodního a společenského centra.

Hotel

Dvoulůžkový deluxe2538 Kč Historické centrum

Hotel Hoffmeister

Pod Bruskou 7 * Praha 1 - Mala Strana
e-mail: hoffmeister@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.093068 Délka 14.408998
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Minibar
Výtah
Parkování
Televize
Klimatizace
Invalidé
Internet na pokoji

Praha má mnoho jmen - Zlatá, Stověžatá, Matka měst, ale pro ty, kteří ji znají opravdu dobře je to Praha Magická. Adolf Hoffmeister, elegantní světoběžník, milovník umění, dobrého jídla a čistého vína, znal její kouzla, věděl, že je perlou evropské kultury. A poněvadž byl nejen karikaturista, malíř, spisovatel, básník, dramatik, diplomat ale především dobrý přítel mnoha lidí, šířil zvěsti o tajemném kouzle překrásného města po celém světě. Jeho přátelé, osobnosti a umělci slavných jmen, přijímali pozvání, navštěvovali toto magické město a podléhali jeho kouzlu. Tato tradice pohostinnosti pokračuje: Pražský luxusní hotel Hoffmeister chce být tím místem v Praze, které zvídaví objevují, spokojení vyhledávají a kam se nároční vracejí.

Tato architektonicky pozoruhodná stavba poskytuje nejvyšší mezinárodní standard pohodlí a vybavenosti, aniž by setřela půvab historické a romantické Malé Strany. Hotel se nachází na úpatí Starých zámeckých schodů, asi tři sta metrů od Pražského hradu - Hradčan, na dosah od všech důležitých kulturních pamětihodností, ale i obchodního a společenského centra. Zvláštností hotelu je galerie výtvarného díla Adolfa Hoffmeistera. Bravurní portréty největších osobností první poloviny dvacátého století, tak jak je autor poznal, pochopil a nakreslil, dávají tomuto luxusnímu hotelu s osobním přístupem k hostům, další, zcela zvláštní půvab.Dvoulůžkový pokoj Deluxe


Nabízíme ubytování ve 36 pokojích a 3 luxusních apartmá s individuelní kontrolou teploty a klimatizace, telefony s přímou volbou, barevnou TV se satelitním příjmem, minibary a vším potřebným pro pocit dokonalého pohodlí.Junior Suite

Dvoulůžkový pokoj Standard
Luxury Suite
Wellness & Lázně
Gourmet Restaurant


Rodinnou atmosferu hotelu umocňuje výborná restaurace "ADA", nabízející speciality české i mezinárodní kuchyně, kavárna s letní terasou, bar a vinný sklep plný kvalitních domácích i světových vín.


Další služby :
Malý konferenční sál, Room service, vlastní podzemní parkoviště, hotelové taxi a půjčovna aut, bezpečnostní schránky.

Člen Small Luxury Hotels of the World doporučeno v MICHELIN průvodce 2007


Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn

Nabízíme slevu pro rezervace předplacené dopředu:
Při pobytu na 1-2 noci ušetříte 10%
Při pobytu na 3 noci ušetříte 15%
V tomto případě je platba NEVRATNÁ.

Slevy na delší pobyt:
Při pobytu na 3 noci ušetříte 10%
( Slevy na delší pobyt nelze kombinovat se slevou pro rezervace předplacené dopředu.)

Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Třetí lůžko je možné v pokojích Double Deluxe and Junior Suite v ceně 45,- EUR/noc.
Děti do 6 let zdarma.
Ceny zahrnují snídani, WiFi internetové připojení, DPH a všechny poplatky.Formulář pro objednávku či poptávku:Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
hoffmeister@hprg.cz


TOPlist