Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Admirál

Admirál je tradičně známý pražský botel kotvící na levém břehu Vltavy mezi Vyšehradem a Palackého mostem. Je vzdálený asi 10 minut pěší chůze od Starého Města na pravém břehu nebo od Pražského hradu na levém břehu.

Hotel

Pěší vzdálenost

Hotel Admirál

Horejsi nabrezi * Praha 5 - Smíchov
e-mail: admiral@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.070772 Délka 14.411268
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Parkování
Televize
Invalidé
Internet v hotelu
Zvířata

Botel Admirál byl postaven v českých loděnicích jako poslední ze tří pražských botelů. V roce 1971 byl ukotven na levém břehu Vltavy mezi Palackého a Železničním mostem. Lodní těleso botelu bylo postaveno jako třípodlažní plovoucí objekt ocelové konstrukce, který je napojen na městské inženýrské sítě s vastním plynovým vytápěním. Botel je určen k celoročnímu hotelovému a restauračnímu provozu. Po dvaceti letech své existence byl botel v roce 1993 privatizován. Jeho vlastníkem a provozovatelem se stala Cestovní kancelář Allvatours s .r.o., která je svým charakterem a postavením ryze českou společností a rodinným podnikem. Botel Admirál prošel postupně celkovou rekonstrukcí a získal opět svůj lesk a styl. V současné době je tomu již 35 let, kdy se botel stal neodmyslitelnou součástí koloritu staré Prahy s výhledem na Pražský hrad, Emausy, Národní divadlo, Vyšehrad nebo na pražské mosty.Smíchovským nábřežím byl již básník Rainer-Maria Rilke nadšen.
Nabízíme Vám romantické ubytování s výhledem na řeku a město v 82 dvoulůžkových pokojích a 5 čtyřlůžkových apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV se satelitním příjmem, telefonem a rozhlasovým přijímačem.


Náš stylový příjemně vybavený restaurant obložený dřevem a mosazí připomíná časy luxusního parníku. Nabízí příjemné posezení s pěkným výhledem na řeku a panorama Prahy, bohatý výběr jídel české i mezinárodní kuchyně, široký výběr nápojů a též kvalitní čepované plzeňské pivo. Ráno zde podáváme bohatou snídani formou švédského stolu.
Letní terasa s výhledem na Vyšehrad, pražské mosty a historickou část města pod Pražským hradem vytváří neobvyklé prostředí a příjemný zážitek z pobytu v Praze. Nabízíme široký výběr lehkých letních pokrmů, rybích specialit, zeleninových a ovocných salátů, zákusků, pohárů a nápojů s ledem.


Noční "Kapitánský klub" v duchu námořní akademie nabízí nejen široký výběr jídel ale též úplnou nabídku míchaných nápojů u masivního barového pultu. Propojení restaurantu s klubem a v létě též s terasou nabízí otevřený prostor a neobvyklé relaxované prostředí. To umožňuje i pořádání větších večírků, rautů, koktejlů, firemních setkání pro až 250 osob.


Možnost zajištění programu, průvodce, vstupenek do divadel, na koncerty, operu a celá řada dalších služeb k dispozici v recepci s nepřetržitou službou.Pokoje a Ceny

(za pokoj/noc, v Kč)


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.


                

Ceny zahrnují buffetovou snídani a DPH.Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
admiral@hprg.cz


TOPlist