Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Villa Voyta

Tento klenot secese se nachází v rezidenční zelené části Prahy 4 - Lhotka - do 15 minut od centra města autem nebo taxíkem.
Období secese dýchá jak z hotelového exteriéru, tak interiérů restaurace, hotelového lobby s recepcí a hotelových pokojů. Po jedinečné rekonstrukci a dostavbě budovy původního hostince Daliborka z roku 1912 vznikl v roce 1991 jeden z nejkrásnějších malých hotelů v Praze.

Hotel

Praha

Hotel Villa Voyta

K Novemu dvoru 124/54 * Praha 4 - Lhotka
e-mail: voyta@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.024326 Délka 14.447185"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Výtah
Fitko
Parkování
Televize
Internet v hotelu
Internet na pokoji

Villa Voyta nabízí ubytování ve dvou budovách: první je historická secesní budova - původní hostinec Daliborka postaven Josefem Vojtěchem v roce 1912, na jehož počest byl hotel pojmenován. Po jedinečné rekonstrukci a dostavbě ve stylu secese v roce 1991 byla otevřena jako hotel s restaurací. Hotel nabízí 12 komfortních dvoulůžkových pokojů a Romantický apartmán s terasou, restaurant Villa Voyta, bar se dvěma zimními zahradami, hotelové lobby s recepcí a letní zahradu s altánem. Všechny prostory a vybavení jsou v secesním stylu a tvoří spolu výjimečný historický celek.
Druhá budova Villa Voyta Garni je vystavěna v roce 1996 v moderním stylu a nabízí komfortní stylové ubytování v 6ti dvoulůžkových pokojích, rodinném apartmánu a apartmánu ve věži. V budově jsou čtyři konferenční prostory, hotelové fitness a prostor pro relaxační masáže.

Villa Voyta disponuje celkovou kapacitou 21 pokojů a apartmánů (42 lůžek). Všechny pokoje jsou vybaveny: minibarem, TV, Wi-Fi připojením a jsou klimatizované. Pokoje lze rezervovat ve variantách double nebo twin (oddělená lůžka), v některých pokojích je možná přistýlka. Celkem 18 dvoulůžkových pokojů doplňuje Romantický apartmán, Rodinný apartmán a Apartmán ve věži.

Pokoje v historické budově


V historické budově hotelu naleznete 12 dvoulůžkových pokojů, zrekonstruovaných ve stylu secese. Ve stejném objektu se nachází Romantický apartmán s terasou a rovněž restaurant, hotelové lobby s recepcí (v provozu 6.30 - 23.30 hod) a letní zahrada s altánem.

Romantický apartmán pro 2 osoby je v prvním patře historické secesní budovy. Světlý pokoj s manželskou postelí, koupelnou a samostatně přístupnou velkou terasou o rozměru 40 m2 orientovanou do zahrady hotelu je situován na jihovýchod. Je oblíbený jako svatební ubytování novomanželů. Na terase Vám rádi připravíme snídani nebo romantickou večeři. Vybavení - LCD TV, Wi-Fi, venkovní nábytek.


Virtualní pohled (obrázek můžete otáčet a klikat na hotspoty)

Pokoje v depandanci


Villa Voyta Garni (15 metrů od historické budovy) nabízí 6 dvoulůžkových pokojů v moderním stylu, Rodinný apartmán a Apartmán ve věži. Naleznete zde rovněž 4 konferenční prostory.

Apartmán ve věži pro 2+2 osoby, je prostorný apartmán ve druhém patře moderní budovy. Strop obytného prostoru je tvořen klenutou kopulí věže budovy, skleněný dekorativní podhled pod kopulí vytváří zajímavý detail celého prostoru. Plocha apartmánu je 68 m2. Zaujme Vás, upřednostňujete-li moderní styl a architekturu. Vybavení apartmánu - manželská postel, kožená sedací souprava, LCD TV, trezor, Wi-Fi, klimatizace.
Apartmán je možné propojit spojovacími dveřmi se samostatným dvoulůžkovým pokojem. Vzniká tak prostor o ploše 68 m2 se dvěma koupelnami a dvěma samostatnými ložnicemi, vhodný pro rodinné ubytování.


Virtualní pohled (obrázek můžete otáčet a klikat na hotspoty)

Konferenční prostory


Čtyři konferenční místnosti jsou umístěny v depandanci, která poskytuje více než 150 m2 variabilních konferenčních prostor. Je vhodným místem pro uspořádání akcí (konference, školení, obchodní jednání). Náš profesionální tým uzpůsobí zakázku na míru a zajistí, aby každá událost běžela hladce. Naši klienti mohou využívat výhod dobré dostupnosti, bezplatné parkování a bezplatné Wi-Fi připojení na internet.


Virtualní pohled (obrázek můžete otáčet)


Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Ceny zahrnují snídani a DPH.


Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu
    

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
voyta@hprg.cz


TOPlist