Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Racek

Botel RACEK je ukotven na pravém břehu Vltavy v blízkosti Vyšehradské skály, v klidné zelené oáze, kde žijí a hnízdí divoké kachny, rackové a labutě. Botel se nachází nedaleko centra Prahy, v místech, kde jedinečným způsobem zapadá do krásné přírodní scenérie Podolského nábřeží ve všech ročních obdobích.

Hotel

15 minut MHD

Hotel Racek

Na Dvorecke louce * Praha 4
e-mail: racek@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.051469 Délka 14.415216
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Televize
Internet v hotelu
Zvířata

This content requires Adobe Flash Player and a browser with JavaScript enabled.
Built on Flash Panorama Player.

vstup | exteriér | recepce | pokoj | restaurace | bar | terasa

Botel se nachází nedaleko centra Prahy, v místech, kde jedinečným způsobem zapadá do krásné přírodní scenérie Podolského nábřeží ve všech ročních obdobích. Je určen k celoročnímu hotelovému a restauračnímu provozu.V blízkosti naleznete plavecký stadion a sportovně zábavní areál “Žluté lázně”.

Bezprostřední blízkost stanice tramvaje Vám umožní dopravit se během několika málo okamžiků k nejvýznamnějším a nejnavštěvovanějším místům historické části Prahy, jako jsou Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Karlův most, či Královská cesta a to v časovém rozmezí 10 až 15 minut linkami č.3 nebo 17. Národní kulturní památka Vyšehrad je v pěší vzdálenosti od botelu (cca 1000 m).


K dispozici Vám nabízíme romantické ubytování ve standardně zařízených dvoulůžkových kajutách a čtyřlůžkových apartmánech. Celková ubytovací kapacita botelu je 81 dvoulůžkových pokojů, z toho 35 nekuřáckých, 1 jednolůžkový pokoj a 4 čtyřlůžkové apartmány, tedy 179 lůžek, umístěných ve dvou podlažích. Všechny pokoje jsou zařízeny v elegantně klasickém stylu a jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, barevným televizorem (SAT-TV), telefonem. Snídaně formou švédských stolů jsou v ceně


Botel Racek ve svých stylových prostorách třetího podlaží nabízí svým hostům příjemné posezení s výhledem na Vltavu a zeleň, výběr z mnoha českých pokrmů a širokou nabídku nápojů. Příjemné posezení na palubě lodi s občerstvením, nebo v baru s hudbou na Vaše přání. Kapacita restaurantu umožňuje pořádat rodinné oslavy, svatby, promoce, pracovní obědy a různé prezentace.

Rádi Vám budeme nápomocni při zajišťování dalších hotelových a turistických služeb, možnosti rezervace vstupenek na kulturní a sportovní akce, zajištění prohlídek památek Prahy, zajištění výletů na hrady a zámky a další dle Vašeho přání. V hotelové recepci jsou kromě jiného k zakoupení i jízdenky městské hromadné dopravy a možnost pronájmu trezoru. V hotelové recepci a restauraci jsme pro Vás instalovali bezplatný přístup na Internet - WI-FI. Během Vašeho pobytu v Praze tak můžete mít neustále přehled.

Auto či autobus můžete bezplatně zaparkovat na rozlehlém parkovišti přímo před botelem. Z hotelu je velmi dobré spojení na dálnici D1 ve směru Brno / Vídeň, dálnici D5 ve směru Plzeň / Norimberk a také rychlé spojení na letištěPokoje a Ceny

(za pokoj /noc, v EURO)


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Ceny jsou včetně snídaně, DPH a místních poplatků.
Děti od 3 do 12 let - sleva 50%.
Děti do 3 let zdarma (dětská postýlka).
Auto či autobus můžete bezplatně zaparkovat na rozlehlém parkovišti přímo před botelem.
Rádi Vás přivítáme i s Vaším pejskem nebo kočičkou.
Možnost slevy pro skupiny.
Děti do 3 let mají ubytování v pokoji rodičů zdarma,pro děti od 3 do 5 let poskytujeme slevu 50%.Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu
    

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
racek@hprg.cz


TOPlist