Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Apartment Pštrossova

Apartmán se nalézá v centru Prahy v klidné ulici za Národním divadlem v činžovním domě z počátku 20. století. Během pěti minut je možné pěšky dojít do historického centra (Staré Město, Malá Strana), ale i do obchodního centra Prahy (Václavské náměstí, Národní třída, Příkopy, Karlovo Náměstí atd.).

Apartmán

Historické centrum

Apartment Pštrossova

Pstrossova 33 * Praha 1 - Nove Mesto
e-mail: pstrossova@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.080023 Délka 14.415141
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Televize
Internet na pokoji
Zvířata
Kuchyně

Během pár minut chůze se ocitnete i na klidných ostrovech na Vltavě (Žofín, Střelecký ostrov, Kampa). U Národního divadla je stanice tramvaje (200 metrů od bytu), nejbližší stanicí metra je Národní na trase B (400 m).
V bezprostředním okolí je velké množství kulturních zařízení (Opera i činohra Národního divadla, Laterna magika, Knihovna Akademie věd, Goetheho institut atd.), výstavních síní (Mánes, Sovovy Mlýny - muzeum moderního umění, Vltavín atd.) a různorodých kaváren, hospůdek a restaurací (např U Fleků, pivnice s pivovarem založeným v 15. století a jiné).

Apartmá je tvořeno halou s kuchyňkou a obývacím pokojem s dvěmi postelemi. Jde o velmi tichou, slunnou a prostornou místnost, s okny do dvora bloku nábřežních činžovních domů. Pokoj je vybaven stylovým renovovaným nábytkem z počátku 20. století v secezujícím stylu. Na spaní je možné využít i dvoulůžko na patře v hale.

Kromě standardního vybavení je k dispozici v bytě TV se satelitním příjmem, CD přehrávač a knihovnička s mapami a literaturou o Praze. Kuchyň je vybavena elektrickým sporákem, ledničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, aut.pračkou, toasterem, kuchyňským dřezem a dalším kuchyňským vybavením. V bytě je elektrické vytápění, koupelna s vanou a WC. Telefon a Wi-Fi připojení na Internet zdarma.


Pokoje a Ceny

(za celý byt /noc, v Kč)

Nabízíme 10% slevu pro pobyty na 7 a více nocí.


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Ceny zahrnují ručníky, povlečení a spotřebu elektřiny a plynu, nezahrnují však snídani.Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu
    

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
pstrossova@hprg.cz


TOPlist