Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Alchymist Nosticova Palace

Hotel Alchymist Residence Nosticova najdete v historické budově ze 17.století v malé tiché dlážděné uličce Malé strany, jen pár kroků od Karlova Mostu. Díky nedávné citlivé rekonstrukci byl této residenci vrácen její původní šarm a elegance starých časů.

Hotel

Historické centrum

Hotel Residence Nosticova

Nosticova 1 * Praha 1 - Mala Strana
e-mail: nosticova@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.084346 Délka 14.406252
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Minibar
Výtah
Televize
Klimatizace
Invalidé
Internet na pokoji

Díky nedávné citlivé rekonstrukci byl této residenci vrácen její původní šarm a elegance starých časů. Je zde 10 apartmentů k dispozici jak pro dlouhé tak krátké návštěvy. Našim cílem je vyhovět těm co hledají diskretní šarm minulosti se všemi výhodami které přináší ubytování v luxusním apartmány v centru romantického města.

Elegance a kouzlo budovy hotelu byly nedávno oživeny dík kompletní rekonstrukci. Řada slavných restaurátorů českých kostelů, hradů a zámků, stejně jako štukatérů, tesařů, keramiků, dekoratérů a malířů fresek, pracovaly se snahou zachovat krásu a detail uměleckých děl..

Residence nabízí skvělé podmínky jak pro práci tak pro relaxaci. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyni, moderní koupelnu, satelitní TV, telefons přímým vytáčením a sejf. Pokoje mají velikosti od 30 m2 do 120m2. Každý pokoj je vyzdoben uměleckými kousky a starým nábytkem. Nabízíme také široké spektrum služeb. Hosté mají přístup k e-mailu, faxu, baby-sittingu, prádělně, pokojové službě a soukromému parkingu. Naši zaměstnanci jsou vám k dispozici v případě že budete potřebovat lístky na koncert,do divada či do kina.


Gotický pokoj Václava IV

Gotický deluxe pokoj, nazvaný Václav IV se nachází v přízemí a jsou srdečně zdobená a funkce bohatý interiér s překrásnými klenutými stropy. V pokojích je 25sqm a královská postel 160x200. Místnost vybavení patří klimatizace, LCD TV s mezinárodními kanály, DVD a CD přehrávačem, trezorem, mini barem a vysokorychlostním internetem. Gothic Deluxe pokoj má soukromý mramorové koupelny s vanou a bidetem. .


Junior Suite Arcimboldo

Ložnice s queen size double bed 160x200cm, kuchyňským koutem, mramorovou koupelnou s vanou a záchodem, klimatizací, parketami, LCD Sat TV,DVD a CD přehrávačem, vysokorychlostním internetem, sejfem, je pro dvě osoby a má 39 m2( 419 sqft.), nachází se v prvním patře.


Junior Suite Elišky Přemyslovny

Ložnice s queen size double bed 160x200cm, kuchyňským koutem, mramorovou koupelnou s vanou a záchodem, klimatizací, parketami, LCD Sat TV,DVD a CD přehrávačem, vysokorychlostním internetem, sejfem, je pro dvě osoby a má 37 m2( 394 sqft.), nachází se v třetím patře

  Nabízíme tyto pokoje:

 • 1  Gothic Room:
  • Vaclav IV on ground floor with queen size double bed, marble bathroom with bathtub, for 2 persons

 • 2  Deluxe Room :
  • Anna Svidnicka - no.415 - attic bedroom with a double bed, bathroom with shower, view of Prague Castle, common living room and kitchen with the second deluxe room
  • Alzbeta Pomoranska - no.416 - attic bedroom with a double bed, large bathroom with bathtub and toilet, common living room and kitchen with the second deluxe room.
   These two deluxe rooms can be connected to form a large two-storeyed attic apartment with 2 bedrooms, 2 bathrooms, living room and kitchen.

 • 7  Junior Suites :
  • Arcimboldo - no.103 - bedroom with a four poster double bed, sitting area and kitchenette, bathroom with bath tub and toilet.
  • Rudolf II - no.105 - bedroom with a double bed, fireplace and sitting area, bathroom with bath tub, bidet and toilet, can be connected with Royal Suite De Brahe - no.106 to form an Imperial Suite with 2 bedrooms, 2 bathrooms and living room.
  • Marie Therese - no.207 - bedroom with two twin beds and sitting area, bathroom with bath tub, bidet and toilet.
  • Mozart - no.208 - bedroom with a double bed and sitting area, kitchenette, bathroom with bath tub and toilet.
  • Casanova - no.209 - bedroom with two twin beds, fireplace and sitting area, bathroom with bath tub, bidet and toilet.
  • Karlstein - no.312 - bedroom with a double bed and sitting area, kitchenette, bathroom with bath tub and toilet.
  • Eliska Premyslovna - no.314 - bedroom with a double bed and sitting area, kitchenette, bathroom with bath tub and toilet.

 • 4  Royal Suites :
  • Tycho de Brahe - no.106 - bedroom with a double bed, living room with sofabed, bathroom with bath tub, bidet and toilet.
  • Joseph II - no.210 - bedroom with a double bed, living room with sofabed, bathroom with bath tub, bidet and toilet.
  • Blanka from Valois - no.311 - bedroom with a double bed, living room with sofabed, bathroom with bath tub.
  • Hradcany - no.417 - an exclusive attic apartment, special for its architectural style, including: bedroom with double bed, living room with a view over Mala Strana and Prague Castle and double sofa bed, kitchenette, large bathroom with bath tub and toilet, another separate toilet, balcony, grand piano, max. 3 adults + 1 childJunior Suite Karlštejn

Ložnice s queen size double bed 160x200cm, kuchyňským koutem, mramorovou koupelnou s vanou a záchodem, klimatizací, parketami, LCD Sat TV,DVD a CD přehrávačem, vysokorychlostním internetem, sejfem, je pro dvě osoby a má 36 m2( 390 sqft.), nachází se v třetím patřeJunior Suite Mozart

Ložnice s queen size double bed 160x200cm, kuchyňským koutem, mramorovou koupelnou s vanou a záchodem, klimatizací, parketami, LCD Sat TV,DVD a CD přehrávačem, vysokorychlostním internetem, sejfem, je pro dvě osoby a má 32 m2( 345 sqft.), nachází se v druhém patře


Junior Suite Casanova

Ložnice se dvěma oddělenými postelemi 90x200cm a krbem,s mramorovou koupelnou s vanou, bidetem a záchodem, klimatizací, parketami, LCD Sat TV,DVD a CD přehrávačem, vysokorychlostním internetem, sejfem, je pro dvě osoby a má 37 m2( 396 sqft.), nachází se v druhém patře.Junior Suite Marie Terezie

Ložnice se dvěma oddělenými postelemi 90x200cm a krbem,s mramorovou koupelnou s vanou, bidetem a záchodem, klimatizací, parketami, LCD Sat TV,DVD a CD přehrávačem, vysokorychlostním internetem, sejfem, je pro dvě osoby a má 33 m2( 355 sqft.), nachází se v druhém patře.


Junior Suite Rudolf II

Ložnice s king size double bed 180x200cm, kuchyňským koutem, mramorovou koupelnou s vanou a záchodem, klimatizací, parketami, LCD Sat TV,DVD a CD přehrávačem, vysokorychlostním internetem, sejfem, je pro dvě osoby a má 36 m2( 385 sqft.), nachází se v druhém patře.Dvoulůžkový pokoj deluxe Anna Svídnická

Podkrovní ložnice s queen size bed 160x200cm a výhledem na Pražský hrad, mramorovou koupelnou se sprchou, bidetem a záchodem, klasickým obývacím pokojem a kuchyní se druhým deluxe pokojem, klimatizací, minibarem, parketami, LCD Sat,TV, DVD a CD přehrávačem, vysokorychlostním internetem, sejfem, pro 2 osoby, 24 m2 (257sqft), nachází se ve čtvrtém patře.

Může být spojen s druhým Deluxe pokojem a vytvoří větší podkrovní apartmá s 2 ložnicemi,2 koupelnami, obývacím pokojem a kuchyní až pro 5 lidí.


Dvoulůžkový pokoj deluxe Alžběta Pomořanská

Podkrovní ložnice s queen size bed 160x200cm, mramorovou koupelnou se sprchou, bidetem a záchodem, klasickým obývacím pokojem a kuchyní se druhým deluxe pokojem, klimatizací, minibarem, parketami, LCD Sat,TV, DVD a CD přehrávačem, vysokorychlostním internetem, sejfem, pro 2 osoby, 32 m2 (347sqft), nachází se ve čtvrtém patře.

Může být spojen s druhým Deluxe pokojem a vytvoří větší podkrovní apartmá s 2 ložnicemi,2 koupelnami, obývacím pokojem a kuchyní až pro 5 lidí.


Royal Suite Josef II

Ložnice s queen size double bed 160x200cm, obývací pokoj s gaučem,který může sloužit jako další postel, mramorovou koupelnou s vanou,bidetem a záchodem, klimatizací, parketami, LCD Sat TV,DVD a CD přehrávačem, vysokorychlostním internetem, sejfem, je pro 4 osoby a má 44 m2( 477 sqft.), nachází se v druhém patře.Royal Suite Blanky z Valois

Ložnice s queen size double bed 160x200cm, obývací pokoj s gaučem,který může sloužit jako další postel, mramorovou koupelnou s vanou,bidetem a záchodem, klimatizací, parketami, LCD Sat TV,DVD a CD přehrávačem, vysokorychlostním internetem, sejfem, je pro 4 osoby a má 45 m2( 490 sqft.), nachází se v třetím patře.


Royal Suite Tycho de Brahe

Ložnice s queen size double bed 160x200cm, obývací pokoj s gaučem,který může sloužit jako další postel, mramorovou koupelnou s vanou,bidetem a záchodem, klimatizací, parketami, LCD Sat TV,DVD a CD přehrávačem, vysokorychlostním internetem, sejfem, je pro 4 osoby a má 42 m2( 455 sqft.), nachází se v prvním patře.Royal Suite Hradčany

Exluzivní podkrovní apartmá, zvláštní pro svůj architektonický styl, obsahuje: ložnici s double bed, obývací pokoj s pohledem na Malou Stranu a Pražský hrad a double sofa, velkou koupelnu s vanou a záchodem, další oddělený záchod, balkon a křídlo (grand piano), klimatizací, parketami, LCD Sat TV,DVD a CD přehrávačem, vysokorychlostním internetem, sejfem, je pro 4 osoby a má 82 m2( 886 sqft.), nachází se ve čtvrtém patře.
Alchymist Restaurant

Mezi zařízení pro boutique hotelu Alchymist Nosticova Residence Praha patří také útulná a elegantní restaurace s bohatým výběrem jídel z české i mezinárodní kuchyně a mořských specialit, připravená pouze z nejkvalitnějších surovin. Kromě toho si zákazníci mohou vybrat ze škály vín z vysoce-kvalitní vinné révy z mnoha různých zemí.

Bez ohledu na účel vaší návštěvy v restauraci hotelu Nosticova, ať už budete chtít snídani oběd či večeři, uděláme vše pro to aby váš zážitek byl jedinečný

Zahradní část restaurace je otevřena v létě.


Lázně Alchymist

V této klidné části nabízíme luxusní lázně, pohodové omlazení v bezkonkurenčním soukromí. Komfort, který kombinuje exkluzivní rozmazlování s péčí o celé tělo.. Hosté mohou využívat nejrůznější masáže, zábaly těla a koupácí rituály, které poskytuje půvabný tým Balijský masérek. Lázně mají také prostorné apartmá speciálně určené pro páry, které chtějí sdílet nebo si připomenout své romantické zkušenosti.


Pokoje & Ceny

( za apartmá/noc, v EURO )


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Nabízíme 10% slevu po celý rok pro rezervace předplacené 3 dny a více dopředu.
V tomto případě je platba NEVRATNÁ.

         Ceny zahrnují užívání internetu, použití našeho wellness centra stejně jako volný vstup do wellness centra v sesterském hotelu Alchymist (vč. bazénu, 5 min.pěšky) a všechny poplatky, ale nezahrnují snídani.
Ceny snidaně je 25,- EUR pro 2 osoby.
Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu
    

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
nosticova@hprg.cz


TOPlist