Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Zlatá Hvězda

Vítejte na Zlaté hvězdě, v elegantním čtyřhvězdičkovém hotelu umístěném přímo v historickém centru města, na Královské cestě v těsné blízkosti Pražského hradu. Díky své poloze je zde krásný výhled na střechy a domy Málé Strany.

Hotel

Historické centrum

Hotel Zlatá Hvězda

Nerudova 48 * Praha 1 - Mala Strana
e-mail: goldenstar@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.088573 Délka 14.396588"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Minibar
Výtah
Parkování
Televize
Internet na pokoji
Zvířata

Zlatá hvězda nabízí ubytování ve standardních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a v prostorných apartmá (až pro 4 osoby). Historická a romantická atmosféra interiéru je podtržena dřevěným stylovým nábytkem. Všechny pokoje mají komfortní příslušenství. Koupelny jsou vybavené vanou a/nebo sprchovým koutem. Vybavení pokojů i veřejných prostor odpovídá evropským bezpečnostním i protipožárním standardům.

Díky své poloze nabízí většina pokjů v hotelu krásný výhled na střechy a domy Málé Strany.

Pohled na Malou Stranu z oken do Nerudovy ulice - můžete poznat budovy Pražského Hradu vlevo a uprostřed zelené věžě kostelu Sv. Mikuláše na Malostranském náměstí a dvě věžě Karlova mostu napravo od nich.

První písemné zmínky o tomto domě pocházejí z roku 1372, kdy byl v majetku hradčanského rychtáře. Během následujícího století své majitele několikrát změnil. Byli mezi nimi služebníci českých králů, příslušníci různých náboženských řádů a mnoho význačných pražských měšťanů. Mezi lety 1723 a 1932 dům prošel celkovou a nákladnou přestavbou, která mu vtiskla jeho současnou podobu.

Po celkové rekonstrukci otevřela v květnu roku 2000 Zlatá hvězda znovu svou starobylou bránu. Při pečlivém zachování původních architektonických prvků jako hotel nabízí veškerý luxus a pohodlí moderní doby. Původní 270 let staré schodiště, stropy se štukovou výzdobou a dobový dřevěný nábytek podtrhují historickou atmosféru domu.

Výbava pokojů: Sprcha či vana, bidet, vysoušeč vlasů, minibar, safe, telefon s přímou volbou, televizor se satelitním příjmem a možnost kabelového připojení k internetu. Služby prádelny, čištění oděvů.
Apartmány mají jednu ložnici a obývací pokoj, který může sloužit i jako ložnice pro další osoby a dvě koupelny.Snídaně v podobě bufetu se podáva v snídaňovně.

V budově Zlaté hvězdy se nachází stejnojmenná restaurace, která nabízí perfektní servis a vynikající kuchyni. Vybírat můžete jak z typických českých specialit, tak z pestré nabídky mezinárodní kuchyně. Restaurace Zlatá hvězda je skvělým místem pro setkání s přáteli či obchodními partnery, pro pořádání rozličných společenských akcí a oslav či svatebních hostin. Kapacita restaurace je 70 míst.

Služby na recepci:
Vstupenky - Zajistíme Vám rezervaci vstupenek na nejrůznější kulturní či jiná představení, případně jejich zakoupení a doručení přímo do hotelu.
Turistické informace - Poradíme Vám s programem Vaší návštěvy, výběrem nejzajímavějších míst a pamětihodností Prahy a doporučíme Vám nejlepší restauraci podle Vašeho přání.
Transfer - Nabízíme Vám zajištění transferu z letiště či nádraží do hotelu a zpět.
Taxi - Zajistíme Vám pohodlnou dopravu po Praze a okolí za přiměřené a garantované ceny.
Parkování - Pokud cestujete vlastním či vypůjčeným vozem, zaparkujeme Vám jej v hlídaných garážích (mimo hotel) a na přání opět přistavíme. (Placená služba.)
Půjčovna aut, Fax, kopírka, scanner, internet.

Nabízíme také službu odvozu do hotelu. Prosíme, uveďtě správně čas vašeho příjezdu.


Pokoje a Ceny


Nabízíme 15% slevu po celý rok pro rezervace předplacené dopředu - cena AP (Advance Purchase).
V tomto případě je platba NEVRATNÁ.
Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.


Ceny zahrnují snídani, DPH a místní poplatky.
Sleva pro děti 2-12 let: 50% sleva.
Do 2 let: zdarma.Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hosted

Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
goldenstar@hprg.cz


TOPlist