Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Dlouha

Tento nový hostel Dlouhá se nachází v srdci historického centra Prahy, zhruba 200 metrů od Staroměstského náměstí, v pěší vzdálenosti od všech důležitých památek Prahy.

Hotelhostel

Historické centrum

Hotel Dlouha

Dlouha 33 * Praha 1 - Stare Mesto
e-mail: dlouha@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.090645 Délka 14.425832
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Internet na pokoji
Kuchyně
Káva a čaj

Kapacita hostelu je 164 postelí ve 40 pokojích na dvou podlažích. Pokoje jsou převážně jedno, dvou a troj-lůžkové se společnou toaletou a koupelnou.


Máme však i čtyř a šesti-lůžkové pokoje. V hostelu je také noclehárna s 10-16 postelemi (pro oboje pohlaví), každý zde má vlastní skříňku na zámek.


All Dva pokoje (jeden jednolůžkový a jeden dvojlůžkový) jsou vyhrazeny pro průvodce a řidiče skupin nebo pro postižené lidi. Tyto pokoje mají vlastní koupelnu i záchod. Všechny naše pokoje jsou vybaveny koberci a moderním nábytkem. Ceny pokojů zahrnují povlečení. Hostům je k dispozici také kuchyň. are equipped with carpets and modern furniture. Prices of rooms include linen and sheets. Also there is a Kuchyň for our guest’s use.


Hostel disponuje Wi-Fi připojením a v recepci jsou dva počítače k dispozici 24 hodin denně. Je zde také služba prádelny (24 hodin denně). Stojí 150 Kč (praní i sušení). Na recepci si také můžete zapujčit žehličku, budík nebo fén.


Náš bar je vám k dispozici celý den. Recepce je otevřená 24 hodin denně, takže do hostelu můžete přijít kdykoliv! V hostelu se podává vynikající snídaně, která je zahrnuta v ceně. Hostel Dlouhá je idealní jak pro skupiny tak pro jednotlivce a již teď se těšíme na vaší návštěvu!Pokoje a ceny

( za pokoj /noc, v EUR )Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Pokoje shared: Pokoje se společnou toaletou a koupelnou.
Bed in dorm: Lůžko v 8-16ti lůžkovém pokoji se společnou toaletou a koupelnou.
Ceny jsou včetně DPH ale nezahrnují:
Městský poplatek: 0,6 EUR osoba/noc
Snídaně: 5,- EUR


Formulář pro objednávku či poptávku:Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
dlouha@hprg.cz


TOPlist