] Hotel Atlantic v Praze
Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Atlantic

Výhodně umístěný hotel v obchodním centru Prahy, v ulici "Na Poříčí", blízko Obecního Domu a hlavní pražské obchodní třídy "Na Příkopě". Na Václavské náměstí, Staroměstské náměstí a další turisticky zajímavá místa se dostanete pěšky během pár minut. Pro svou polohu je Hotel Atlantic výborným startovním bodem na procházky historickým centrem a návštěvu hlavních pamětihodností.

Hotel

Historické centrum

Hotel Atlantic

Na Porici 9 * Praha 1 - Stare Mesto
e-mail: atlantic@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.089578 Délka 14.431744
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Výtah
Parkování
Televize
Invalidé
Internet v hotelu
Internet na pokoji
Zvířata

Historie Hotelu Atlantic sahá až do 17.století, kdy sloužil jako hostinec pro pocestné zvaný "Zelený Vůl" s několika hostinskými pokoji. V roce 1845 dorazila první lokomotiva na dnešní Masarykovo nádraží a hostinec byl přebudován na hotel a přejmenován na "Anglický Dvůr", jelikož mnoho prominentních hostů se ubytovávalo v jeho prostorných a komfortních pokojích. V roce 1935 byl hotel rekonstruován a dostal s novým vzhledem své současné jméno "Hotel Atlantic".

Hotel Atlantic má 62 komfortních pokojů ve čtyřech patrech, některé s bezbariérovým přístupem. Prostorné pokoje jsou vybaveny psacím stolem, sprchovým koutem, WC, TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, vysoušečem vlasů a některé též minibarem. Hosté u nás najdou nejen dobré služby ale též přátelskou atmosféru - druhý domov na Vašich cestách.V přízemí se nachází restaurant Fiesta kde je každé ráno servírována snídaně v době od 7:00 do 10:00. Restaurant nabízí též obědy ve formě buffetu.

Hotel nabízí také útulný lobby bar s kulečníkem a zimní zahradou. Najdete zde velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů a koktejlů. Je to ideální místo pro pauzu na odpolední kávu stejně jako pro příjemné večerní posezení s přáteli. Pro milovníky dobrého kouře máme monožství výběrových kubánských doutníků, přímo od oficiálního Havanského dovozce. Lobby bar je otevřen od 11:00 do 23:00 hod.

Recepce s nepřetržitým provozem nabízí veškeré běžné služby jako rezervace výletů a exkurzí, lístky na operu, do divadla a show, potvrzování letů, kopírovací a faxové služby, noviny, suvenýry, pohlednice a mnoho dalších služeb. Počítač s přístupem na internet je k dispozici zdarma v recepci hotelu. Hotel je vybaven dvěma výtahy.


Jsme schopni zajistit celou řadu akcí, jako jsou večírky, rauty, konference a další. Sályjsou vybaveny novými komunikačními a interpretačními systémy. Místnost pro bankety se nachází v zadním traktu hotelu, kde je zajištěna klidná atmosféra. Větší sál má kapacitu více než 100 lidí. Do menší z nich se pohodlně vejde až 25 osob. Jsme schopni zajistit přestávky s kávou a občerstvením.


Pokoje a Ceny

( za pokoj/noc, v EURO )

Nabízíme slevu pro rezervace předplacené dopředu - cena "AP" (Advance Purchase)
V tomto případě je platba NEVRATNÁ.


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.


                


Ceny zahrnují snídani formou švédského stolu, DPH a všechny poplatky.
Parkování ve dvoře ... 20 EUR /den.
Pes . . . 12 EUR /den.
Dítě do 4 let v pokoji rodičů bez poplatku.Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hosted

Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
atlantic@hprg.cz


TOPlist