Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Arbes

Hotel ARBES *** je velmi výhodně položen v blízkosti Arbesova náměstí na hranici dvou pražských městských obvodů Smíchova (Praha 5) a Malé Strany (Praha 1) v historickém centru Prahy.

Hotel

Pěší vzdálenost

Hotel Arbes

Viktora Huga 3 * Praha 5 - Smichov
e-mail: arbes@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.075432 Délka 14.403358
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Minibar
Výtah
Parkování
Televize
Internet na pokoji

Je situován pod Petřínem a Pražským hradem na levém břehu Vltavy. Chůze na Karlův most nebo k Národnímu divadlu divadlu trvá přibližně 12 minut. Zastávka tramvaje je nedaleko hotelu a stanice metra Anděl je 3 minuty chůze od hotelu.

Hotel je vhodný jak pro obchodní tak turistickou klientelu a nabízí celkovou kapacitu 27 pokojů (62 lůžek v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích) na čtyřech podlažích. Hotel byl kompletně vybudován z původního rezidenčního domu v roce 1992. Po 8 letech provozu hotel prodělal během prvních dvou měsíců 2001 a 2002 zásadní rekonstrukci všech pokojů a rekonstrukci celého přízemí. Nová recepce a nový lobby bar byly vytvořené v nové, prostorově zvětšené a útulné recepční hale, která spolu s krbem a kavárenskými stolky s pohodlnými křesly slouží k posezení u baru a celkově poskytuje hostům velice pohostinný pocit po příchdu z ulice.

Lobby bar je otevřený od 09 do 02 hodin a poskytuje širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. Nová odpočinková hala, která je k dispozici pro relaxaci hostům hotelu, je vybavena velice pohodlnými pohovkami a křesly a vyzdobena obrazy staré Prahy, broušeným a ručně malovaným sklem. Moderní a stylový nábytek vytváří pohodu pro hosty, kteří si chtějí číst, vést obchodní jednání, absolvovat zchůzky nebo jednoduše sledovat televizi nebo poslouchat hudbu z hotelového CD. Odpočinková hala je umístěna za recepční halou.


Všech 27 pokojů bylo povýšono do kategorie***+. Každý je vybaven novým nábytkem v klasickém stylu, minibarem, TV se satelitním příjmem, telefonem, minitrezorem, samostatným WC, samostatnou moderní koupelnou vybavenou vanou, sprchou a vysoušečem vlasů. Vkusný, příjemný a moderní styl vybavení a dekorace pokojů přispívá k vysokému komfortu poskytovanému hotelovým hostům.


Příjemným překvapením pro hosty je útulná sklepní restaurace-vinárna, ve které je nabízena kvalitní buffetová snídaně a také česká a mezinárodní kuchyně s širokou nabídkou místních a zahraničních vín, českého piva a nealkoholických nápojů pro objednané skupiny hostů. Restaurasce je rovněž využívána pro jednání, přednášky a prezentace.


Hostům jsou k dispozici následující služby: 24 hodinový recepční provoz, směnárna, příjem kreditních karet VISA, EC/MC a AMEX. Uzavřené a bezpečné parkoviště pro osobní automobily je dvoře hotelu.


Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Nabízíme 15% slevu pro rezervace předplacené dopředu - Ceny Advance Purchase.
Ceny jsou včetně snídaně a DPH. 
Děti do do 5 let zdarma - bez přistýlky. 
Děti do 2 let zdarma - dětská postýlka.
Hlídané parkoviště: 15,- EUR /noc.Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
arbes@hprg.cz


TOPlist