Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Pension Paťanka

Paťanka byla původně vinařská usedlost, obklopená jižními svahy Paťanka a Podbaba, které byly osázeny kvalitní vinnou révou. Toto klidné místo s příjemnou historií je dnes přestavěno a zrekonstruováno na pension Paťanka. Náš pension se nachází dvě stanice autobusem ze stanice metra Dejvická. Letiště je také nedaleko - cca 15-20 minut autem.

Pension

Praha

Pension Paťanka

Patanka 4 * Praha 6
e-mail: patanka@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.113936 Délka 14.388968
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Parkování
Televize
Invalidé
Internet na pokoji
Kuchyně

Náš pension se nachází dvě stanice autobusem (č.107,116,147 a 160) ze stanice metra Dejvická (trasa A). Je to cca.10-15 minut ze stanice Dejvická a 25-30 minut z centra Prahy městskou dopravou. Letiště je také nedaleko - cca 15-20 minut autem.

Nabízíme ubytování v našich 14 nově rekonstruovaných dvoulůžkových pokojích s vlastními koupelnami se sprchovým koutem a toaletou a TV se satelitním příjmem. Tyto pokoje jsou umístěné v přízemí. Cena u těchto pokojů zahrnuje bohatou snídani která je servírována každé ráno v naší snídaňové jídelně formou švédského stolu.Nabízíme též cenově velmi výhodné ubytování ve dvanácti dvou až čtyřlůžkových pokojích se společnými koupelnami. Jde o 3 dvoulůžkové, 7 trojlůžkových a 2 čtyřlůžkové pokoje. Tyto pokoje se nacházejí v prvním patře stejně jako společná kuchyň / jídelna kde si můžete připravit sami jídlo. Můžete si též objednat snídani formou švédského stolu za 100 Kč na osobu, servírovanou v jídelně v přízemí.
V podkroví se nacházejí dvě společenské místnosti: školící místnost pro až 30 osob a druhá menší místnost vhodná pro různá společenská či obchodní setkání.Máme též dvě terasy pro příjemnou relaxaci anebo pro Vaše grilovací party a barbecue.

Uzavřené parkoviště je k dispozici na našem dvoře (i pro autobusy) a je zahrnuto v ceně. Naše recepce se nachází v přízemí a její pracovní hodiny jsou 7:30 až 22:00. Pokud plánujete příjezd po 22. hodině dejte nám to prosím vědět dopředu.
Wi-Fi internetové připojení ve všech pokojích zdarma !


Těšíme se na Vaši návštěvu!


Pokoje a Ceny

(za pokoj/noc, v EUR)


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Ceny zahrnují snídani, parking, wi-fi internet a všechny poplatky.


Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu
    

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
patanka@hprg.cz


TOPlist