Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Old Town Square

Old Town Square hotel byl vybudován ve dvou sousedících a vzájemně propojených historických domech, které jsou registrovány na seznamu architektonických klenotů UNESCO. Nachází se přímo na Staroměstském náměstí, pouze pár kroků od orloje, mezi ulicemi Železná a Celetná.

Hotel

Historické centrum

Hotel Old Town Square

Staromestske namesti 19, 20 * Praha 1 - Stare Mesto
e-mail: otsh@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.087058 Délka 14.421436
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Minibar
Výtah
Televize
Klimatizace
Internet na pokoji
Zvířata
Káva a čaj

V levém domě č. 19 - tzv. Domě "U Lazara" - ve třetím poschodí domu, byla v pozdním středověku domácí kaple, která vznikla pravděpodobně na přelomu 15. a 16. století. S touto kaplí pravděpodobně souvisí i figurální malířská výzdoba trámového záklopového stropu, jíž se řadí do přechodného období mezi gotikou a renesancí. Na konci 18. století kaple zanikla a dřevěný strop byl zakryt, čímž se docílilo dochování krásných maleb až do dnešních dnů.

První zmínky o pravém domě č. 20 na rohu Železné ulice - dříve nazývaného "U Jednorožce", dnes však známějšího jako "Bílý koníček" sahají, i dle dochovaných románských sklepení, až do 12. století. Za majitele Jiřího od Jednorožce prošel dům r. 1496 přestavbou, kdy vznikl ozdobný portál s liliemi a zejména průjezd s krásnou žebrovou síťovou klenbou, jíž provedl známý stavitel Matěj Rejsek. Traduje se, že kamenná podobizna umístěná ve středu klenby je jeho autoportrét.V původních barokních interiérech bylo zřízeno 10 plně vybavených ubytovacích jednotek - 2 dvoulůžkové pokoje, 5 apartmánů (junior suites) a 3 prezidentská apartmá v kvalitě pětihvězdičkového standardu o průměrné rozloze od 55 do 100 m2. Některé pokoje je možné spojit do větších celků. Všechny pokoje i ostatní hotelové prostory byly architekty citlivě navrženy s cílem dosáhnout maximálního komfortu a pohodlí při krátkodobých i dlouhodobých pobytech hostů.

Individuálně řešené pokoje jsou vybaveny nejmodernější audio/video elektronikou, vč. TV setu se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, vysokorychlostním připojením na Internet, dále pak trezorem a minibarem. Dvoupokojové apartmány jsou navíc vybaveny sedací soupravou. Koupelny a toalety mají vyhřívanou podlahu s možností regulace a jsou vybaveny zařizovacími předměty designéra Philippe Starcka a ve většině z nich naleznete vanu i samostatný sprchový kout.

Vysokému standartu hotelu odpovídají i nabízené doplňkové služby - praní, žehlení a čištění oděvů, možnost využití služeb kosmetičky, kadeřníka a maséra. S cílem zachovat maximální pohodlí a soukromí hosta jsou v hotelu samozřejmostí servírované snídaně přímo na pokoj s možností výběru z denního menu a 24 hodinový room servis.V jedinečných románských sklepních prostorách z 12. století, které se nacházejí přímo pod hotelem, můžete navštívit restaurant a společenský klub "Bílý Koníček" o celkové kapacitě až 200 osob. Restaurant nabízí široký výběr české a mezinárodní kuchyně.

Prostory je rovněž možné poskytnout pro konání nejrůznějších soukromých i firemních společenských akcí. V těchto prostorách naleznete také luxusní saunu, whirlpool a fitness. Na sezónu chystáme uvedení do provozu i restaurační zahrádky přímo na náměstí.


Pokoj a Ceny

(za pokoj/noc, v EUR)

Nabízíme 10% slevu po celý rok pro rezervace předplacené dopředu 30 dní nebo déle. V tomto případě je platba NEVRATNÁ.
Ceny jsou platné pro 2 osoby. Další osoby musí platit za přistýlku.


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

				

Junior Suite lze obsadit maximálně třemi dospělými osobami a celkem čtyřmi osobami.
Rodinný apartmán lze obsadit maximálně třemi dospělými osobami a celkem šesti osobami.
Děti do 10 let na přistýlce zdarma.
Přistýlka 40,- EUR/den
Poplatek za psa (pouze malý pes ) 20,- EUR/den (nutno potvrdit před příjezdem).
Ceny zahrnují snídani, DPH a všechny poplatky.Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
otsh@hprg.cz


TOPlist